Sağlıklı ürünler merkezi Fitbox Go açıldı

Sağlıklı beslenmek isteyen, ancak buna hem vakti hem de seçeneği olmayanlar için çözüm merkezi olacak, Diyetisyen Ezgim Tokat ve Şef Firdevs Bardak’ın kurduğu, Milas başta olmak üzere Bodrum ve tüm Muğla bölgesine, sağlıklı tekniklerle hazırlanan ürünler için sipariş imkanı sunan ‘Fitbox Go’ adlı işletme, düzenlenen törenle hizmete sunuldu.

Sağlıklı ürünler merkezi Fitbox Go açıldı
  • 11 October 2022, Tuesday 9:54

Milas’ta diyetisyenlik yapan Ezgim Tokat ve Şef Firdevs Bardak tarafından kurulan FİTBOX GO adlı işletme, tüm dünyada büyük önem kazanan sağlıklı beslenme konusunda pratik çözümler sunmayı hedefliyor. Gerektiğinde kişiye özel diyet beslenme ürünlerinin de hazırlandığı geniş bir seçenekler listesiyle hizmet veren işletmenin ürünlerine Milas ve Bodrumlular, arzu ettikleri çeşitteki ürünleri sipariş vererek, özel kuryelerle kendi adreslerine kadar ulaşmasını sağlayabiliyorlar. Gökçeler’de açılışı yapılan tesis, bu işletmenin mutfağı konumunda. Soğuk hava depoları ve modern teçhizatıyla, diyetisyen kontrollü usta şefler tarafından hazırlanan özel yiyecek ve içecekler, özel kuryelerle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor.

Özenle seçilen sağlıklı, organik malzemelerle ve sağlıklı tekniklerle tüketime hazırlanan lezzetli, besleyici ürünler, çeşitli paket seçenekleriyle tüketicinin kapısına teslim edilirken, aynı zamanda Fitbox.go kullanıcı ismi ile instagram’da da alanıyla ilgili özel paylaşımlarla sağlıklı yaşam konusunda ilgililere rehberlik ediyor. 0.530. 788 35 48 no’lu telefonla da siparişler verilebiliyor.

Milas’a bağlı Gökçeler Mahallesi’nde hizmete sunulan Fitbox Go üretim tesisinin resmi açılış törenine; CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan, Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke, Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Ateş ve Halil Mutlu, Milas İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Lima, Milas Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Nurol Paskal, Milas Esnaf Odası Başkanı Celal Devrim, Milas Gıda Yapanlar ve Satanlar Odası Başkanı Mustafa Sezgin, Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Belediye Meclis Üyeleri, CHP Milas İlçe Kadın Kolları Başkanı Berrin Naz, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri; Cemil Zeybek, Harun Reşit Çavuşoğlu, Murat Yazar, Cüneyt İlter, Kenan Özdemir, Türk Kızılay Milas Şube Başkanı Ayşegül Semerci Güneş ve çok sayıda davetli katıldı.

Tesisin açılış kurdelesi kesilmeden önce davetlilere ‘hoş geldiniz’ diyerek işletmenin hangi amaçla hizmete açıldığını anlatan Diyetisyen Ezgim Tokat; “Hepinizin malumu tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de sağlıklı beslenme son derece önem taşıyor. Bizler burada tüm bölgeye son derece doğal ürünlerden oluşan sağlıklı beslenme ürünlerini büyük bir titizlikle hazırlayıp halkımıza ulaştıracağız.

Buradaki ekip aylardır büyük bir özveriyle uzun bir süre bugüne ve bundan sonrasına hazırlık yaptık. Bu nedenle tüm ekip arkadaşlarıma, bu süreçte bizim yanımızda olan ailelerimize ve bugün bizleri yalnız bırakmayan siz değerli konuklarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Ezgim Tokat’ın yaptığı konuşmanın ardından Milas Kaymakamı Mustafa Ünver Böke ve CHP Muğla Milletvekili Suat Özcan da sağlıklı beslenmenin önemine ilişkin önemli mesajlar veren birer konuşma yaparak, FİTBOX GO adlı işletmenin bu anlamda önemli bir eksikliği gidereceğine dikkat çekti.

Yapılan konuşmaların ardından açılışa katılan konuklar tesisin açılış kurdelesini keserek, tesisi gezdi, Diyetisyen Ezgim Tokat ve Şef Firdevs Bardak’tan tesis ile ilgili bilgi aldı.

Açılışta konuklara, diyet yiyecek ve içecekler ikram edildi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık