Selimiye Timuçin Biliktan 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılını yaptıkları kültür gezisiyle uğurluyor

​​​​​​​Selimiye Timuçin Biliktan Çok Programlı Anadolu Lisesi, 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılındaki yorgunluklarını yapmış oldukları günübirlik gezi ile attılar.

Selimiye Timuçin Biliktan 2021-2022 Eğitim-Öğretim yılını yaptıkları kültür gezisiyle uğurluyor
 

Okul Müdürü Tibet Sökmenoğlu, ”Gençlerimizin bu yılki eğitim- öğretim yorgunluğunu atmalarını sağlamak amacıyla okulumuz Müzik Öğretmeni Elif Erdinç ve Kimya Öğretmeni Özgül Pilavcı’ nın başkanlığında  bir gezi düzenledik. Gezimizin bir kültür gezisi olması ve katılımın yüksek olması, gençlerimizin kendi topraklarına sahip çıktıklarını ve tarihlerini merak ettiklerini gösteriyor ki bu, bizleri çok mutlu ediyor.

Güzergahımızda bulunan Stratonikeia Antik Kenti, Lagina Antik Kenti, Belen Kahvesi gibi dünyaca ünlü değerlerimizi öğrencilerimiz tüm gezi boyunca büyük bir dikkat ve merakla gezerek,  Muğla ilimizin tarihinin ne kadar değerli olduğunu anladılar. Bu gezilerimize önümüzdeki eğitim-öğretim yılında da planlayarak tarihimize sahip çıkmaya devam edeceğiz. Ayrıca gezimizde bizlere rehberlik ederek Muğla’mızı tanımamızı sağlayan Ömer Gözütok öğretmenimize teşekkür ederim” dedi.

 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık