Sendika Başkanlarından Başkan Tokat’a ziyaret

Muğla Maden İş Yatağan  ve Havalisi Şube Başkanı Osman İlhan,  Türkiye İşçi Sendikalar (TÜRK İŞ) İl Temsilcisi ve Türkiye Enerji ve Gaz İşçileri Sendikası ( TES İŞ) Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik ve beraberindeki heyet Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a iade-i ziyarette bulundu. Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Milas İlçe Başkanı İlgin Göktepe de hazır bulundu.

Sendika Başkanlarından Başkan Tokat’a ziyaret

“Geçtiğimiz günler başkanımız Muhammet Tokat bizleri ziyaret etmişti. Bizde kendisine iade-i ziyarette bulunmak istedik” diyen TES İŞ Yatağan Şube Başkanı Fatih Erçelik, “Muğla genelinde 11 bin üyemiz var. Bu rakam emekli olanlar ve aileleri ile birlikte 100 bin kişiyi kapsıyor. Bu anlamda Muğla genelinde ciddi bir potansiyele sahibiz” dedi.
Ziyaret için Osman İlhan ve Fatih Erçelik’e teşekkür eden Başkan Tokat, “Sendikalar ile her anlamda ikili ilişkilerimiz iyi olmuştur. Belediye memur ve işçilerimizi kapsayan toplu iş sözleşmesi zamanında beni bir işveren olarak değil hep kendileri gibi görmüşlerdir. Muğla genelinde en iyi fiyat artışını işçilerimize biz verdik. Türkiye’de memur sendikasıyla toplu sözleşme yapan ilk belediye başkanlarından biriyim. Bu anlamda sizler uğraştığınız alan olarak, demokrasi ve sendika mücadelesi anlamında bizdeki yeriniz çok fazla. Sizlere çalışmalarınızda başarı diliyor, ziyaretiniz için de teşekkür ediyorum” dedi.
Ziyaret toplu fotoğraf çekimi ardından sona erdi.
 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık