Servet Evran “Ne Yapacaksak Halkımız İçin, Halkımızla Beraber Yapacağız”

​​​​​​​Muğla Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini sürdüren Milaslı Mali Müşavir Servet Evran, 2024 Mart’ında yapılacak yerel seçimlerde CHP’den Milas Belediye Başkanı olmak için aday adaylığını açıkladı.

Servet Evran “Ne Yapacaksak Halkımız İçin, Halkımızla Beraber Yapacağız”
  • 05 December 2023, Tuesday 16:18

 “Ne yapacaksak halkımız için, halkımızla beraber yapacağız” sloganı ile yolan çıkan Servet Evran, bugün CHP Milas İlçe Binası’nda partilileri ile buluşarak, neden aday adayı olduğunu açıkladı.

HEP BİRLİKTE MİLAS’I MODERN BİR KENT HALİNE GETİRECEĞİZ

Evran’ın konuşması şu şekilde;

“Tarih boyunca ilerici rol oynayan, Devrimci neslin mirasçısı, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü yüreğinde taşıyan, Cumhuriyetten vazgeçmeyen, Özgürlükçü, Demokrat Milas’lılar   Merhaba!

Milas’ımızın Cesur, Aydın, Fedakâr, Emekçi insanları sizlerle bir araya gelmekten duyduğum mutluluğu ve heyecanı ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum.

Değerli hemşehrilerim, Hepinizin bildiği gibi uygulanan yanlış politikalar nedeniyle ekonomik zorluklarla boğuşuyoruz.

Milas halkı da bu hatalı ekonomi politikalarının bedelini en ağır şekilde ödemektedir.

Bugüne kadar ailemden ve Milâs’ın saygıdeğer halkından aldığım terbiye, eğitim hayatım boyunca kazandığım donanım, kurumsal yönetimlerde edindiğim tecrübe, parti örgütümden aldığım bilinç gösteriyor ki; zor zamanlarda ailenize, yuvanıza ve sevdiklerinize dört elle sarılmanız ve onlar için sorumluluk almanız gerekiyor.

Milas’ı yuvam, Milas halkını ailem bildiğim için, hep birlikte Milas’ı Modern bir kent haline getirmek ve tüm halkım gülsün diye çalışmak istiyorum. Ve bu sorumluluğu almak adına da

Milas Belediye Başkan aday adaylığımı açıklıyorum.

ALACAĞIM TÜM KARARLAR MİLÂS HALKININ HALKIMIN İSTEKLERİ DOĞRULTUSUNDA OLACAK

Halkçı olmak, halkın bağrında olmak, halktan kopmamaktır. Milas Halkı şundan emin olsun ki; alacağım tüm kararlar Milâs halkının halkımın istekleri doğrultusunda olacaktır.

Her karışı cennet olan Milas’ımızın doğasına ve çevresine, sizler adına sahip çıkarak üreteceğimiz projelerle Milas’ımın ekonomisini kalkındıracağız.

Geçmişten gelen tarihsel ve kültürel zenginlikleri ile geleceğini hep beraber planlayacağımız Milas’ımızı marka şehir yapmak ve geçmiş mirasa sahip çıkmak sözümüzdür.

Milas halkının kültürel ve sosyal faaliyetlerine imkân sağlayacak girişimlere Milas halkının talepleri doğrultusunda başlayacağız.

Milas’ın çalışkan, üretken çiftçilerinin emeğini en iyi şekilde değerlendirmek için projelerimizi bir bir hayata geçireceğiz.

Milas’ın doğal güzelliklerini, tarihi varlıklarını para ve rant uğruna peşkeş çektirmeyeceğiz!

Ayırmadan, ötekileştirmeden, partili partisiz demeden toplumun her kesimine eşit hizmet götüren, şeffaf bir belediyecilik anlayışıyla halkımızla birlikte hareket edeceğiz.

SÖZ VERİYORUM

Milas’ın her ne sorunu olursa olsun; HİÇ KİMSE ŞÜPHE DUYMASIN çözüm bulmak adına gidemeyeceğim yol aşamayacağım engel yoktur.

Bu inanç ve kararlılıkla; MİLAS İÇİN DURMADAN YILMADAN YORULMADAN ÇALIŞICAĞIM SÖZ VERİYORUM. Milas’ın tarih kokan sokaklarına, bereketli ovasına, uçsuz bucaksız doğasına sahip çıkıcağım. SÖZ VERİYORUM MİLAS’I AYDINLIK ÇAĞDAŞ MODERN BİR GELECEĞE HEP BİRLİKTE TAŞIYACAĞIZ …

Umut binbir ayaklı, Umut güneşte saklı, Umut edenler haklı, Umut insanın hakkı.... Umut etmek Milas’ın Milas’lıların  Hakkı! Milas kazanacak! Milas Halkı Kazanacak!

Devrimci bir ruhla umudu ve değişimi örgütleyen, Cumhuriyet Halk Partisinin bir ferdi bir neferi olarak son sözüm şudur; DEĞİŞİM İÇİN HAZIRIZ, NE YAPACAKSAK HALKIMIZ  İÇİN

HALKIMIZLA BERABER YAPACAĞIZ.”

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık