Sezonun son yürüyüşü yapılacak

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, yürüyüş sezonunu Kartal Kanyonu yürüyüşü ile tamamlıyor.

Sezonun son yürüyüşü yapılacak
  • 14 June 2023, Wednesday 13:33

Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü, 2022-2023 doğa yürüyüşü sezonunu 18 Haziran 2023 Pazar günü gerçekleştireceği Kartal Kanyonu yürüyüşü ile sonlandırıyor.

Sezonun son doğa yürüyüşü ile ilgili bilgi veren Milas Dağcılık ve Doğa Sporları Kulübü Başkanı Baki Çetinkaya; “Önümüzdeki Pazar günü yürüyüş sezonunu bitiriyoruz. Bu kapsamda geçen yıl birlikte yapmayı planladığımız ve yangın sebebiyle iptal ettiğimiz Kartal Kanyonu etkiliğini gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Bildiğiniz gibi geçen yıl Kartal Kanyonu etkiliğimizi sizlerin haber yapmasıyla gerek haber sitelerinizde gerekse sosyal medyada önemli derecede ilgi gördü” dedi.

Kartal Kanyonu hakkında bilgi veren Çetinkaya, “Yaklaşık 8 kilometre uzunluğunda olup, ilk 3,5 kilometresini kanyona giriş yolu olan orman yolundan kanyona giriliyor. Daha sonra bitim noktasına kadar yer yer yürüyerek yer yer yüzerek bitim noktasına geliniyor. Sizlerin talebi olması durumunda gerekli planlama ve hazırlık bilgilendirmesini yapacağız.

Etkinliğe katılımda en önemli şart ‘Yüzme bilmektir.’  Yer yer 2,5-3 metre derinliğe ve uzunluğu 50 metreye ulaşan etaplar mevcut. Etkinlik için can yeleği ve kask kulübümüz tarafından temin edilecektir.

Etkinliğimiz sınırlı kontenjanla yapılacağından katılım için en geç Perşembe günü akşamına kadar 0 505 888 68 31 nolu telefonla isim bildirilmesi gerekiyor” dedi.

Çetinkaya son olarak ise; “Kartal Kanyonu gezisi için 18 Haziran Pazar günü saat 08’de Garaj Kahvesi’nde bir araya gelinecek olup, hareket saati 08:30 olarak belirlenmiştir. Kayıp ve bilgi için 0 505 888 68 31 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Etkinlik kurallarımızı; https://www.milasdagcilik.com/merak-ettikleriniz/etkinliklerimizde-kurallar sayfasından,

Kartal Kanyonu detaylarını; https://www.milasdagcilik.com/etkinlikler/kartal-kanyonu sayfasından öğrenebilirsiniz” dedi.

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık