Sorunlar yerinde tespit edilip çözüm üretiliyor…

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, beraberindeki heyet ile birlikte ilçemiz Ahmet Çavuş-Hayıtlı Mahallesi’ne ziyaret gerçekleştirdi. Mahallede yapılması gereken çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Tokat, sorunların ivedilikle çözümü noktasında ilgili birim müdürlerine talimat verdi.

Sorunlar yerinde tespit edilip çözüm üretiliyor…

İlk olarak AhmetÇavuş-Hayıtlı Mahallesi Muhtarlık Binası’nda mahalle muhtarı Ayhan Demirçivi ile bir görüşme gerçekleştiren Başkan Tokat, harita üzerinden çalışma yapılacak yerler hakkında Muhtar Demirçivi’den bilgiler aldı. Daha sonra mahallenin cadde ve sokaklarını karış karış gezen Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, çalışma yapılması planlanan yerlerde incelemelerde bulundu.

Belediye Başkan Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği incelemelerde mahalle sakinlerinin talepleri de dinlenerek, notlar alındı.

Milas’ımız için aşk’la çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz…

Haftanın ilk mesai gününe AhmetÇavuş-Hayıtlı Mahallesi’ni ziyaret ederek başladıklarını ifade eden Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Muhtarımızla birlikte mahallemizi gezerek kendisinden yapılması gereken çalışmalar noktasında bilgiler aldık. Muhtarımız kıymetli mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini de bizlere iletti. İlgili birim müdürlerimizin aldığı notlar çerçevesinde çalışma planı yapacağız. Her mahalleye eşit ve etkin hizmet anlayışımız kapsamında Milas’ımız için aşk’la çalışmaya ve hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

 

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık