SÜLEYMAN KOÇ DA ADAYLIĞINI AÇIKLADI..

CHP’de Milas Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıklayanlar artıyor. Daha önceden aday adayı olacağını duyuran Op.Dr.Süleyman Koç, devlet memuru olduğu için 1 Aralık’ta istifasını verdi ve bu gün de CHP ilçe binasına giderek, saat 13:00’de hem başvuru dosyasını ilçe yönetimine sundu, hem de kısa bir açıklama yaptı.

SÜLEYMAN KOÇ DA ADAYLIĞINI AÇIKLADI..
  • 02 December 2023, Saturday 17:09

 

İlçe Başkanı Tüze Çetinkaya’nın kısa açıklaması sonrasında konuşan ve 12 Aralık’ta yine CHP ilçe binasında daha geniş bir açıklama yapacağını söyleyen Süleyman Koç, şunları söyledi:

“25 yıldır Milas’ta Genel Cerrahi Uzmanı olarak hizmet ettim. 10 binin üzerinde ameliyat yaptım. Ben her zaman halkın iyiliği için bu hizmetleri hep ücretsiz, muayenehane açmadan devam ettirdim.  Ve şunu biliyorum ki, bu 132 mahallemzin her birinde, elimin değdiği, dokunduğum, hayatına katkı sağladığım insanlar olduğunu biliyorum. Bu süreç içinde bir başka kanalda hizmetime devam etmek için adaylık sürecine girdim. Belediyede de bu toplumsal hizmetin aynı şekilde devam etmesi için bir yola düştük. Bu yolda da başlamadan önce, eğitim almak için yerel yönetimler okudum. Bu konuda dersime çalışıyorum. Bunların nasıl yapılacağı ile ilgili uzun zamandır araştırmalarım devam ediyor. 12 Aralık’ta 12:30’da  burda daha geniş bir açıklamada bulunacağım. Hepinizi de oraya davet ediyorum. Ama kısaca şunu söylemek istiyorum. Oldukça fazla aday adayı var Belediye Başkanlığı için. Bunu bir zenginlik olarak görüyorum. Tüm aday adayı arkadaşlarımla da oturup karşılıklı görüş alışverişinde bulundum. Bunun demokrasinin, nezaketin gereği olduğunu düşünüyorum. Şu mesajı da vermek istiyorum. Çok sayıda meclis için de adayımız olacak. O adayların hepsine de şu mesajı iletmek istiyorum. Herkes buraya, Milas’a hizmet etmek için aday oluyor. Kim seçilirse, ne olursa olsun hepimiz bu bayrağı yukarıya taşımak için çalışacağımız için, hepsiyle de gönül rahatlığıyla seve seve çalışacağımı bilmelerini istiyorum. Umarım burda 25 yıldır taşınan bayrak yine bizde kalacak. Milas’ı karanlığa teslim etmeyeceğiz. Bunun için de hep beraber, dostça bu mücadeleye devam edeceğiz.”

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

SON DAKİKA HABERLER

Milas eczane
Site en altı
yukarı çık