Süt Birliği, Başkan Şenli ve yönetimini tebrik etti

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, genel kurulda güven tazeleyen TARİŞ 152 Nolu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Halit Şenli ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek başarılar diledi.

Süt Birliği, Başkan Şenli ve yönetimini tebrik etti
  • 26 Aralık 2019, Perşembe 13:41

Türkiye Süt Üreticileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Milas Süt Birliği Başkanı Ali İhsan Gezgin, Milas Süt Birliği Başkan Yardımcısı Nurettin Pinar, Milas Süt Birliği Muhasip Üyesi Mustafa Güder ve Milas Süt Birliği Genel Müdürü Soner Güney ile birlikte, TARİŞ 152 Nolu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Halit Şenli ve yönetim kurulu üyelerine tebrik ziyaretinde bulundu.
Kısa süre önce gerçekleştirilen genel kurulda güven tazeleyen Başkan Şenli ve yönetimini tebrik eden Başkan Gezgin, ilçedeki pamuk üreticilerinin yararına çalışmalar yürüten TARİŞ 152 Nolu Pamuk Tarım Satış Kooperatifi’ne yeni dönemde başarılar diledi. 
Milas tarımı ve hayvancılığı konusunda fikir alışverişinin gerçekleştirildiği ziyarette konuşan Başkan Gezgin, Milas’ta STK’lar arasında birlik beraberliğin önemine dikkat çekti. 
Başkan Şenli ve yönetim kurulu üyeleri, Milas Süt Birliği yöneticilerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
 

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık