Image Slider
Fevzi Topuz
Mehmet Cayirli

Türk Dünyası’nın genç girişimciler komitesinde Muğla'yı İbrahim Zeybek temsil edecek

  Türk ülkeleri arasında ticaret ve sanayi alanında işbirliğini geliştirmek amacıyla kurulan Türk Ticaret ve Sanayi Odalarının 3'üncü genel kurulu kapsamında Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Genç Girişimciler Komitesi kuruldu. Komiteye Muğla'yı temsilen Genç Girişimciler Kurulu Muğla İcra Komitesi Başkanı, Milaslı işadamı İbrahim Zeybek seçildi.

Türk Dünyası’nın genç girişimciler komitesinde Muğla'yı İbrahim Zeybek temsil edecek
  • 12 November 2021, Friday 16:38

           Türkiye, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgız Cumhuriyeti, Özbekistan ve Macaristan arasındaki karşılıklı ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesine destek olmak amacıyla kurulan, Türk Ticaret ve Sanayi Odası'nın 3. Genel Kurulu kapsamında düzenlenen Türk Ticaret ve Sanayi Odası İş Formu 10 Kasım Çarşamba günü İstanbul'da yapıldı. Forumda konuşan TOBB ve Türk TSO Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu üye ülkeler arasındaki ticaretin daha serbest hale getirilmesi gerektiğini bildirdi. Gümrük işlemlerinin standart hale getirilmesi ve hızlandırılması gerektiğini de ifade eden Hisarcıklıoğlu kadınlar ve gençler arasında girişimciliği özendirmek ve yaygınlaştırmak gerektiğini de ifade ederek "Biz TOBB olarak bu alanda 2007'den bu yana çok aktif çalışıyoruz. Kurmuş olduğumuz kadın ve genç girişimci kurullarımız alanlarında Avrupa'nın en büyük örgütleri arasına girdiler. Yaptıkları projeler, eğitimler ve çalışmalarla kadın ve genç girişimci sayımız hızla arttı" dedi.

            TOBB Yönetim Kurulu Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu'nun çağrısı doğrultusunda kurulan Türk TSO bünyesinde oluşturulan Türk Ticaret ve Sanayi Odaları Genç Girişimciler Komitesine Muğla'yı temsilen Genç Girişimciler Kurulu Muğla İcra Komitesi Başkanı Milaslı işadamı İbrahim Zeybek seçildi.

            MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, Türk TSO Genç Girişimciler Komitesine seçilen İbrahim Zeybek'i arayarak kutladı ve başarılar diledi.

 

 

 

Editör: Celal DURGUN
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık
siteacilis