Türkevleri Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı

​​​​​​​Milas Belediyesi ilçemiz mahallelerinin yollarını yenilemek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Yapılması gereken çalışmaları yerinde tespit ederek çalışmaları gerçekleştiren Milas Belediyesi ekipleri, ilçemizin mahallelerinde parke kaplama ve blokaj çalışması yaparak, ilçemiz yollarının çehresini değiştiriyor.

Türkevleri Mahallesi’nde çalışmalar tamamlandı
 

Planlanan program çevresinde çalışmalarını gerçekleştiren Milas Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler yangından etkilenen bölgelerimizden bir tanesi olan Türkevleri Mahallesi’nde 6300 m2’lik parke kaplama çalışması ve 2300 m3’lük blokaj çalışmasını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Planlanan programlar çerçevesinde çalışmalar gerçekleştiriliyor

Çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan Milas Belediye Başkanı Av. Muhammet Tokat; “Mahallelerimizde yapılması gerekenleri tespit ederek, planlanan programlar çerçevesinde çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Milasımızın her mahallesine eşit ve etkin hizmet sunabilmek adına yoğun çalışmalar gerçekleştiren ekiplerimiz, ilçemiz mahallelerindeki yollarda çalışmalarını tamamlayarak, hemşehrilerimizin hizmetine sunuyor. Bu çerçevede ekiplerimiz Türkevleri Mahallemizde parke kaplama ve blokaj çalışmasını tamamladı. Tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun. Daha güzel bir Milas adına çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecek” dedi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık