Ümit Özdağ Milas’a Geldi

​​​​​​​Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, Milas’a geldi. Özdağ, bugün Milas’ta, Şehir Parkı’nda vatandaşa seslendi.

Ümit Özdağ Milas’a Geldi
  • 27 February 2024, Tuesday 16:57

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, bugün Milas’a geldi. Özdağ’a özellikle gençlerin yoğun ilgisi oldu. Genel Başkan Özdağ, Milas Belediye Başkan Adayı Suat Yaşar ile birlikte Şehir Parkı’nda vatandaşlara seslendi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Prof. Dr. Ümit Özdağ, yaptığı açıklamada şunları söyledi; “13 milyon kaçak ve sığınmacıyı Zafer Turizm ile Kabil’e vatanlarına geri yollayacağız. Sevgili gençler ülkemiz sessizce işgal altında. 13 milyon kaçak ve sığınmacı sınırlarımızdan bu ülkeye kaçak olarak girmeye devam ediyor. Ülkemize daha önceden gelenlerde doğumlarla hızla artıyor. Bir Suriyelinin ortalama doğumu 5.3’e kadar yükseldi. 5 milyon kayıtlı, 2 milyon kayıtsız Suriyeli kayıtsız şekilde ülkemizdeler. 2040 yılında Suriyeli sayısı 21 milyon olacak. Böyle bir sayıyla ülkeyi korumamız mümkün olmaz. Bu nüfusun büyük çoğunluğu genç olduğu için sizin istediğiniz eğitime talip olacaklar. Sizin oturmak isteyeceğiniz eve oturmak isteyecekler. Sığınmacılar için 2000 dolar harcadılar. 2011 yılından bu yanan 164 Milyon Dolar harcamışız. Böyle bir yükü taşıyarak ekonomik krizi aşmamız mümkün değil. Bu ekonomik kriz her geçen gün daha da derinleşiyor.

Bir eczaneye gidip 2 lira eksik verseniz ilaç alamazsınız ama Suriyeli gitse bedava alıyor. Çünkü parasını siz veriyorsunuz. Ülkemizin GÖÇMENİSTAN olmasına izin vermeyelim. Mesele Milas, Muğla meselesi değil. Mesele Türkiye meselesi. Burası dünyanın lunaparkı değil. Suat Başkanı, Milas Belediye Başkanı yaparsanız sığınmacılara bir kuruş para vermeyecek. Paralar Milaslılara harcanacak. Zafer Partisi’ni ve Suat kardeşimizi seçiyorsunuz. Biz de size verdiğimiz sözü yerine getiriyoruz.”

Genel Başkan Özdağ konuşmasının ardından  STK’lara ve esnaflara ziyarette bulundu.  

haberin vedeosu için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz

https://www.instagram.com/p/C32lgE5NBZn/

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık