Yangın mağduru çiftçiye geçmiş olsun ziyareti

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, beraberindekilerle birlikte Menteş Mahallesi’nde çıkan yangında evini ve arabasını kaybeden çiftçiye geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Atıcı, “Çiftçimizin zor gününde yanındayız, elimizden gelen yardımı yapacağız.” dedi.

Yangın mağduru çiftçiye geçmiş olsun ziyareti
  • 03 Mart 2021, Çarşamba 12:37

Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, Milas Ziraat Odası İkinci Başkanı Fikret Turgut, Milas Ziraat Odası Meclis Üyesi ve Menteş Mahalle Temsilcisi Özcan Sabancı, Menteş Mahallesi Muhtarı Bayram Arıcı ile birlikte Menteş’te 26 Şubat tarihinde çıkan yangında evini kaybeden çiftçi Erhan Cura ve ailesini ziyaret ederek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Yangının çok kısa sürede evi küle çevirdiğini anlatan çiftçi Erhan Cura, can kaybı  ya da yaralanmanın yaşanmamasının tek teselli olduğunu söyledi.

Cura ailesine geçmiş olsun dileğinde bulunan Milas Ziraat Odası Başkanı İsmail Atıcı, “Çiftçi kardeşimizin başına gelen bu yangın, camiamızı da üzmüştür. Can kaybı yada yaralanma yaşanmaması bizleri de sevindirmiştir. Allah tekrarını yaşatmasın, çiftçimize geçmiş olsun.” diyerek, Milas Ziraat Odası Üyesi olan Erhan Cura’ya yardım için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.

Çiftçi Erhan Cura, Milas Ziraat Odası’nın ziyaretiyle moral bulduğunu ifade ederek, çiftçinin zor gününde yanında olan Milas Ziraat Odası yönetimine teşekkür etti.

 

Editör: Şahin ŞAHİN
Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

yukarı çık