Yeni oluşturulan birimden şehit aileleri ve gazilere ziyaret

​​​​​​​Muğla Büyükşehir Belediyesi Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Sosyal Hizmetler ve Şehit Yakınları, Gaziler Şube Müdürlüğü yetkilileri Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi yönetimi ve şube üyelerini ziyaret etti.

Yeni oluşturulan birimden şehit aileleri ve gazilere ziyaret
  • 22 August 2023, Tuesday 14:52

Kısa bir süre önce Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesinde Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı birimi altında oluşturulan Sosyal Hizmetler ve Şehit Yakınları, Gaziler Şube Müdürlüğü çalışanları ilçemize gelerek gaziler ve şehit yakınlarıyla bir araya geldiler.

Şube Müdür Vekili Zeliha Tümer’in başkanlığında gerçekleşen ziyarette Büro Memuru Elvan Bulut ve Sosyal Çalışmacı Cem Tuncaeli de hazır bulundu.

Tümer ve beraberinde bulunan kurum çalışanlarını karşılayan Türkiye Muharip Gaziler Derneği Milas Şubesi Başkanı Mehmet Sarban gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, üyeleri adına teşekkür edip, çalışmaları hakkında kısa bilgiler aktardı.

Şehit ve Gaziler Derneği olarak Muğla’da şube yönetimi olarak tek olduklarını ifade eden Sarban, “Bizden ayrı olarak dernekler ve temsilcilikler de var. Ama en çok üyesi bulunan bizleriz. Yerel yöneticilerimiz sağolsun bizleri sorunlarımız ve özel günlerimizde yalnız bırakmıyor. Her Eylül ayı içerisinde de Şehit ve Gaziler Gününü ilçemizde çeşitli etkinliklerle kutluyoruz” dedi.

Şehitlik ve gazilik ünvanının çok kutsal olduğuna değinen Sosyal Hizmetler ve Şehit Yakınları, Gaziler Şube Müdür Vekili Zeliha Tümer ise “sizlerin her zaman yanında olmak bizlerin en önemli sorumluluğu, görevi. Kurumsal olarak bundan sonraki süreçte sizlerle daha iyi iletişim içerisinde olmak, sizlerin sorunları karşısında yanınızda olarak çözüm konusunda elimizden geleni yapmak için buradayız. İnşallah fırsat buldukça sizleri evlerinizde de ziyaret edeceğiz” dedi.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık