YİĞİTKAYA SEÇİM ÇALIŞMALARINI TAM KADRO SÜRDÜRÜYOR

Yerel seçimlere sayılı günler kala Cumhur İttifakı’nın Milas Belediye Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya, meclis üyesi adayları ve ittifakı oluşturan her iki partinin ilçe yönetimleri 31 Mart için çalışmalarını birlikte sürdürüyor. Kimi zaman çalışmalara Büyükşehir Başkan Adayı Aydın Ayaydın, il yöneticileri ve partinin Muğla milletvekilleri de destek veriyor.

YİĞİTKAYA SEÇİM ÇALIŞMALARINI TAM KADRO SÜRDÜRÜYOR
  • 24 February 2024, Saturday 18:13

Başkan Adayı Yiğitkaya ve beraberindekiler, Milaslı seçmene önümüzdeki 5 yılda neler yapılacağını, merkezi hükümetin desteğiyle hayal denilen projelerin gerçeğe dönüşeceğini anlatırken, 30 yıldır Milas’ı yöneten CHP’li başkanları eleştiriyor.

KENTİ KADERİNE TERKEDENLERE CAVABI, 31 MART’TA MİLASLILAR VERECEK.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerin, Milas’ın makus talihini değiştirecek miladın başlangıcı olacağını belirten Cumhur İttifakı Milas Belediye Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya; “Her karışında farklı zenginlikleri barındıran bu kadim kenti 30 yıldır yönetenler, ne yazık ki hizmeti unuttular. Halkın arasına karışmayan, halkın ne yaşadığını umursamayan bu zihniyet, her konuda mazeret üreterek suçu başka yerlere atmayı kendilerine sığınacak bir liman olarak gördüler. Sıkıntıları çözmek, vatandaşı rahat ettirmek yerine halktan toplanan vergileri ‘sosyal belediyecilik’ adı altında fuzuli işlere harcadılar. Gelinen nokta ortada! Sokakları, caddeleri yürünmez hale gelen, çevreyi güzelleştiren hiç projenin hayata geçirilmediği, kaynaklarını doğru kullanamayan bir Milas’ı bizlere reva gördüler. Ama 31 Mart tarihi bu kötü gidişe ‘dur’ diyeceğimiz, bu makus talihin değişeceği bir tarihtir. Halkı ile birlikte, sivil toplum kuruluşları, Oda ve dernekleriyle bütünleşen bir ‘Gerçek Belediyecilik’ anlayışının işbaşına geleceği bir tarih olacaktır 31 Mart.”

PROJELERİMİZLE, VİZYONUMUZLA, KADROLARIMIZLA HALKIN HUZURUNDAYIZ.

Ayakları yere sağlam basan projeleri uygulayacak, vizyon sahibi kadro ile halkın karşısındayız. Milaslıların derdiyle dertlenecek, sevincine ortak olacak, projeleriyle bu kentte yaşayan herkese nefes aldıracak bir anlayış ve kararlılıkla halkımızdan destek istiyoruz. Muhtarlarımız, sivil toplum kuruluşlarımızla birlikte ortak hareket edecek bu düşünce, ilçenin gelecek 5 yılını ve daha sonrasını aydınlığa çıkaracak bir yönetim şekli olacaktır” diyerek, Milaslılardan destek istediklerine vurgu yaptı.

Cumhur İttifakı’nın Milas Belediye Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya ve meclis üyesi adaylarının yoğunlaşan saha çalışmalarına AK Parti ve Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanları, ilçe yöneticileri, her iki partinin kadın ve gençlik kolları yönetimlerinin yanı sıra kimi zaman ittifakın Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Aydın Ayaydın ve Muğla Milletvekilleri de katkı veriyor.

Son olarak Muğla Milletvekili Kadem Mete’nin de katılımı ile gerçekleşen program ilk olarak MİTSO ve ardından Milas Süt Üreticileri Birliği, Milas Şoförler ve Otomobilciler Odası, Milas Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Gıda maddeleri Yapanlar ve Satanlar Odası, Milas Bakkallar ve Bayiler Odası’nın ardından Tariş ile son buldu.

Oda Başkanı ve temsilcileri ile görüş alışverişinde bulunan Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya ve beraberindeki heyet, Milas’ın ihtiyacı ve yapılması gereken çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulundu. Milas Belediye Başkan Adayı Rüştü Yiğitkaya; ortak fikirlerle üstesinden gelemeyeceğimiz hiç bir sorun yoktur. Odalarımız, meclis üyelerimiz ve teknik ekiplerle Milas için faydalı olacak her çalışmada tüm imkanların seferber edileceğini belirtti.

Milas Merkez mahalle muhtarlarıyla da bir araya gelen Cumhur İttifakı Adayı Rüştü Yiğitkaya ve Meclis Üyesi adaylarına mahalle sakinleri mahallerindeki sorunlarını ilettiler.

Her seçilen muhtar ile uyum ile çalışacağını belirten Yiğitkaya, Milas’ın kaybedecek zamanının olmadığını, her şeyi birlikte çalışıp, birlikte başaracaklarını söyledi.

Gerçekleşen ziyaretler günün anısına çekilen fotoğraflarla sona erdi.

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık