Zehra Bayır’ın öldürüldüğü mekan, içkili yerler bölgesinden çıkarıldı..

​​​​​​​Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ın başkanlığında Milas Belediyesi Toplantı ve Düğün Salonu’nda gerçekleşen Cuma günkü Ekim Ayı Meclis Toplantısı’nda gündem maddeleri arasında “İlçemiz Selimiye Mahallesi Eskipazar Altı Küme Evleri Bölgesi’nin İçkili Yerler Bölgesi’nden çıkarılması talebi” de yer aldı.

Zehra Bayır’ın öldürüldüğü mekan, içkili yerler bölgesinden çıkarıldı..
  • 08 October 2022, Saturday 11:38

O BÖLGE İÇKİLİ YERLER BÖLGESİNDEN ÇIKARILDI
Komisyon raporun okunmasının ardından oy birliğiyle eğlence mekanın bulunduğu bölge, içkili yerler bölgesinden çıkarıldı. Böylece, geçmişte de pek çok olayın olduğu bu mekan tümden kapatılmış oldu.

Bölgede bulunan eğlence mekanı 24 Temmuz’da yaşanan bir cinayet olayıyla Türkiye gündemine gelmişti. Eğlence mekanında öldürülen 18 yaşındaki Zehra Bayır’ın çalıştığı işyeri Milas Belediyesi ekipleri tarafından Ağustos ayında mühürlenerek ruhsatı iptal edilmişti.
OLAY
Selimiye Mahallesi’ndeki bir eğlence mekanında şarkı söyleyerek geçimini sağlayan 18 yaşındaki Zehra Bayır, iddiaya göre işletme sahiplerinden alacağı parayı istemiş, çıkan tartışma sonrasında başına sert bir cisimle vurularak mekanın havuzuna atılarak öldürülmüştü.
Cinayetin ortaya çıkmasından sonra işletme sahibi ve iki çalışanı tutuklanarak cezaevine gönderilmişti.

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık