Milletvekili Otgöz Milas’taydı..

​​​​​​​AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, ilçe ziyaretlerine Datça ve Milas ile devam etti. Datça ziyareti sonrası Çarşamba günü Milas’a gelen Otgöz, AK Parti İlçe Başkanı Emin çelik ve yönetimi le toplantı yaptıktan sonra, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarla buluştu.

Milletvekili Otgöz Milas’taydı..
  • 15 September 2023, Friday 11:53

Milas ziyaretinde de AK Parti İlçe Başkanı Emin Çelik ve teşkilat ile toplantı yapan Milletvekili Otgöz, sivil toplum kuruluşları, esnaf ve vatandaşlarla buluştu. 

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, ziyaretleri sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Seçim sonrası hem teşekkür ziyaretleri hem de yerel seçimlere hazırlık için sürekli sahadayız.  Görüyoruz ki, hemşerilerimizin ilgi ve desteği artarak devam ediyor.

Cumhur İttifakı olarak, gönülleri hizmetlerimizle fethediyoruz. Gönüllere girmek zor iştir, gayret etmeyenin ve emek vermeyenin gönüllere girmesi mümkün değildir. Bizler, yaptığımız hizmetler kurduğumuz güçlü bağ ile milletimizin gönlünde yer almayı başardık.

Cumhur İttifakı günlük çıkarlar değil bir ortak değerler ittifakıdır. Cumhur İttifakı, Türkiye ortak paydasında buluşanların adresidir. Cumhur İttifakı, vatanın bekasını her şeyin önünde görenlerin çatısıdır.

Biz, Muğla ve Türkiye sevdası ile çalışırken, Muhalefet ne yapıyor derseniz. Onlar halen seçim bozgunundan çıkamadılar. Muhalefet liderleri seçim yenilgisinden sonra şiddetli geçimsizlikten boşanma davası açmış, mal paylaşımı derdine düşmüş, adeta kanlı bıçaklı çiftler gibi. Sanırsınız ki, seçimleri kazandılar da ganimet paylaşıyorlar. Diğerleri de suçlu aramaya devam ediyor. Birleşe birleşe kazanacağız dediler. Birleşerek kaybettiler. Şimdi de bölünerek kaybedecekler.

AK Parti hem Türkiye'nin hem de Muğla’nın en hareketli, en ciddi, en coşkulu ve birbirine kenetlenmiş en sağlam yapıya sahip tek partisidir. Bizi 21 yıldır tek başına iktidarda tutan, aziz milletimize hizmet etme fırsatı veren, birlik beraberlik ve dava aşkıdır. Bu birlikteliğimiz, bu beraberliğimiz, bu kardeşliğimiz bizleri çok daha güzel yarınlara taşıyacaktır. Muğla’mızda da yerel seçimlerde arzu ettiğimiz seçim başarısını getirecektir.”

HABERE AİT RESİMLER

Beğendim 0 Muhteşem 0 Haha 0 İnanılmaz 0 Üzgün 0 Kızgın 0

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Site en altı
yukarı çık