Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Belediyesi’nden ‘Taziye Çadırı’ hizmeti

​Milas Belediyesi, Destek Hizmetleri Müdürlüğü vasıtasıyla yeni bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor. Daha önceden başlatılan birçok yeni uygulamaya ilave olarak Milas Belediyesi, özel olarak hazırlattığı Taziye Çadırı ile cenazesi olan vatandaşlara farklı bir hizmet sunmaya başlayacak. Portatif olarak yaptırılan Taziye Çadırı, vatandaşların talep etmeleri halinde cenaze evinin önüne kurabilecek.

Milas Belediyesi’nden ‘Taziye Çadırı’ hizmeti
Bu içerik 7447 kez okundu.

Milas Belediyesi, Destek Hizmetleri Müdürlüğü vasıtasıyla yeni bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor. Daha önceden başlatılan birçok yeni uygulamaya ilave olarak Milas Belediyesi, özel olarak hazırlattığı Taziye Çadırı ile cenazesi olan vatandaşlara farklı bir hizmet sunmaya başlayacak. Portatif olarak yaptırılan Taziye Çadırı, vatandaşların talep etmeleri halinde cenaze evinin önüne kurabilecek.

Masa ve sandalye konulduğu takdirde elli kişinin ağırlanabildiği 40 metrekarelik alana sahip çadırla ilgili açıklama yapan Milas Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Mat, “Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde cenaze hizmetleri bakımından böyle bir çadırın olması gerekiyordu. İlgili arkadaşlarımız gerekli araştırmalarını yaptılar ve bu çadırı belediyemize kazandırdılar. Bu çadırı genellikle kış aylarında soğuk ve yağışlı havalarda cenaze evlerinde taziye ziyaretlerinde yararlanılması için kullanacağız. Vatandaşlarımız talep ettiği taktirde taziye çadırımız istenen yere kurulabilecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X