Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Fatih Portakal yarın Muğla’da

Fatih Portakal yarın Muğla’da
Bu içerik 6388 kez okundu.

ÖNDER Haber -

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘Medya Söyleşileri’ etkinliğinin ikincisinde, sevilen Haber Sunucusu Fatih Portakal’ı Muğla’da sevenleri ile buluşturacağı bildirildi.

Bilindiği gibi etkinliğin ilkinde Fox Tv’de yayınlanan Çalar Saat programının sunucusu Gazeteci İsmail Küçükkaya Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin konuğu olmuştu.

Yarın saat 15’te bu kez, Fox TV Ana Haber sunucusu Gazeteci Fatih Portakal, Muğla Büyükşehir Belediyesi Gazi Mustafa Kemal Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşacak.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün, Medya Söyleşileri etkinliği ile Türkiye’nin sevilen, güvenilen isimlerini Muğla’ya davet ederek yurttaşlarla buluşturduklarını ve yurttaşların televizyonda, gazetelerde ya da kitapları ile takip ettikleri isimleri yüz yüze dinleme fırsatı bulduklarını belirterek, “Medya söyleşileri etkinliğimiz ile vatandaşlarımızın haberciliğine, gazeteciliğine, yazılarına, sözlerine güvendiği, tarafsız, gerçek haberleri ile mesleğini sürdüren, sürdürmeye çalışan değerli isimleri vatandaşlarımızla buluşturuyoruz. Akşam saatlerinde televizyon karşısına geçerek Ana Haber’de tarafsız yorumları ve güvenilir haberciliği ile severek izlediğimiz değerli gazeteci, haber sunucusu Fatih Portakal Medya Söyleşileri etkinliğimiz ile Muğla’da olacak” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X