Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milas Enduro Kulübü’nden davet var!

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Milas Enduro Kulübü’nden davet var!
Bu içerik 1092 kez okundu.

Türkiye Motosiklet Federasyonu 2017 Yarış Takviminde yer alan Türkiye Enduro Şampiyonası 1. Ayak Bodrum Yarışı Bodrum Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde yapılacak.

“Yeni Parkur, Yeni Heyecan” sloganıyla 29 - 30 Nisan tarihlerinde Bodrum/Mumcular-Çamarası köyünde gerçekleştirilecek yarışlarda heyecan doruğa çıkacak.

Türkiye’nin en yetenekli enduro yarışçılarının katılacağı Türkiye Enduro Şampiyonası’nın ilk ayağında sporcular, 29 - 30 Nisan tarihlerinde Bodrum Enduro Motosiklet Yarış Parkuru’nda mücadele edecek. Bodrum Belediyesi’nin destekleriyle Bodrum Motosiklet Kulübü’nün ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Şampiyonanın açılış ayağına, Türkiye genelinden 200’e yakın sporcunun katılması bekleniyor.

Türkiye Enduro Şampiyonası’nın birinci ayağı, 29 Nisan Cumartesi günü Bodrum Belediye Meydanı’ndan magazin startı verilerek başlayacak. 30 Nisan Pazar günü ise Çamarası Mevkii’nde şampiyona için özel olarak hazırlanmış olan Bodrum Enduro Motosiklet Yarış Parkurunda zor ama heyecanlı bir yarış yapılacak.

Milas Enduro Kulübü’nden Cenk Şimşek, Enver Varan, İrfan Muşlu, Melih Edinak, Murat Tavaslı ve Tevfik Canal da; ilçemizden 6 sporcu ile yarışa katılacaklarını açıklayarak tüm Milaslı hemşehrilerimizi Pazar Günü Mumcular üzerinden rahatlıkla ulaşabilecekleri parkura, seyir keyfi yüksek olan bu yarışı izlemeye ve Milas Enduro Kulübü’ne destek olmaya davet ediyorlar ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X