Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor, olağanüstü genel kurula gidiyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor, olağanüstü genel kurula gidiyor
Bu içerik 992 kez okundu.

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, Muğla Süper Amatör Futbol Ligi Şampiyonluğu ve BAL Ligi Play Off Yatağanspor karşılaşması sonrasında ilk kez Milas basınına bilgi vererek, kulüp yönetimi için başkanlık ve yönetim seçiminin gününü açıkladı.

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, gazetemize yaptığı açıklamada, olağanüstü genel kurul kararı aldıklarını belirterek şunları söyledi:

“Son genel kurulda tek listeyle yapılan seçim sonrasında bu onurlu görevi üstlendik. İki yıl boyunca ekonomik sıkıntılarla boğuşan kulübümüzü yönetebilmek ve Şampiyon yapabilmek için mücadele ettik. Özellikle tesisimizin yıkılması ve stad reklamı alamamamızdan dolayı kulübümüz ciddi sıkıntılar yaşamaya başladı. Bu kulübe gelir sağlayabilmek için yaptığımız etkinliklerden ihtiyacımız olan bütçeleri eksik de olsa yapmayı başardık. İki yılda yönetim olarak 600 bin liranın üzerinde kulübümüze bağış ve bilet satışlarından gelir sağladık. Belediye Başkanımız Sayın Muhammet Tokat’ın da destekleriyle zafere ulaştık. Uzun yıllar kupa gelmeyen şehrimize bu anlamlı kupayı getirmeyi başardık. Halkımıza bu sevinci yaşattığımız için gururluyuz, mutluyuz. Şimdi yenilenme zamanı. Gerek yönetimimizi, gerekse aday olacak diğer yönetimlerin Milasspor için daha iyi kadrolar kurabilmesi amacıyla 27 Mayıs 2017 Cumartesi günü, çoğunluk sağlanamaması halinde 3 Haziran 2017 Cumartesi günü saat 17’de yapılmak üzere Olağanüstü Kongre kararı aldık. Daha önce bu kulübü yönetme arzusu ve cesareti gösteren tüm yönetim kurullarında çalışan arkadaşlarıma, kardeşlerime ve abilerime teşekkür ederim. Onlardan devraldığım bu şanlı bayrağı hep yukarıda tutacağımıza söz vermiştim ve sözümü tutarak takımımızı ve kulübümüzü şampiyon yaptık. Bugüne kadar kulübümüze ve bize destek olan Kaymakamım Sayın Eren Arslan’a, önceki Kaymakamımız halen Etimesgut Kaymakamı olan Sayın Fuat Gürel’e, Emniyet Müdürümüm Sayın Turgay Ava’ya, Belediye Başkanım ve Milasspor’un Onursal Başkanı Sayın Muhammet Tokat’a, Milasımıza bu sene zafer yaşatan Antrenör ve Futbolcularıma, işadamlarımıza, odalarımıza, halkımıza, cefakar taraftarlarımıza, yönetim kuruluma ve her sıkıntımda yanımda olan aileme çok teşekkür ederim. Milassporuma ne kadar hakkım varsa helal olsun. Saygılarımla …”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X