Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

ADM Elektrik Dağıtım’dan Ağaçlıhöyük’te leyleklere yeni yuva

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

ADM Elektrik Dağıtım’dan Ağaçlıhöyük’te leyleklere yeni yuva
Bu içerik 830 kez okundu.

Aydın, Denizli ve Muğla’da elektrik dağıtım hizmeti sağladığı ADM Elektrik Dağıtım; 2009 yılında başladığı ve ‘Sürdürülebilirlik Ödülü’ne sahip olduğu “Leylekler Ölmesin” projesi kapsamında, elektrik direklerini mesken tutan leylekler için özel yuvalar yerleştirmeye devam ediyor.

Geçmiş yıllarda Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından ülke çapında uygulanması için diğer elektrik dağıtım şirketlerine örnek gösterilen, Türkiye Elektrik Dağıtım A.Ş. (TEDAŞ) ve Avrupa Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği’nden ödüller alan proje, ulusal bir farkındalık oluşmasını sağlamıştı. Tüketiciler tarafından beğenilen ve yoğun bir ilgi ile takip edilen proje kapsamında, hizmet bölgesinde binlerce leyleği güvenle elektrik direklerinde misafir eden ADM Elektrik Dağıtım, tüketici taleplerini de hassasiyetle takip ederek direklere yeni leylek yuvaları yerleştirmeye devam ediyor.

 

Tüketici talepleriyle de yeni yuvalar yapılıyor

Geçtiğimiz günlerde ilçemiz Ağaçlıhöyük mahallesinden ulaşan bir abonesinin talebine istinaden, Şirketin Genel Müdürlük ve Milas İşletme Şefliğinin koordineli çalışması sonucunda hızlı bir şekilde yeni bir leylek yuvası daha elektrik direği üzerine monte edildi.

Proje çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan ADM Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Bülent Yüksel, “Faaliyette bulunduğumuz 3 ilde tüketicilerimizin taleplerini hassasiyetle takip ederek, hızlıca sonuçlandırmak için çalışıyoruz. Hizmet bölgemizde yatırım çalışmalarımızın yanında, sosyal sorumluluk bilinciyle ekonomik, çevresel, kültürel ve sosyal gelişmeye destek veriyoruz. Diğer şirketler için örnek olan Leylekler Ölmesin projesi kapsamında, tespit ettiğimiz yeni noktalara yuvalar eklemeye devam ederken, tüketicilerimizin isteklerini de ayrı bir hassasiyetle inceliyoruz. Milas İşletme Şefliğimiz hızlı bir şekilde talebi karşılayarak, yuva ağımıza bir yenisini daha ekledi. Başta Milas İşletme Şefimiz Atilla Uzunoğulları olmak üzere, çalışma arkadaşlarıma, yoğun emek ve çabalarından dolayı teşekkür ediyorum. Şirketimiz doğayı ve doğal yaşamı korumaya devam edecek” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X