Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

SGK Milas Yöneticilerinden MİTSO’ya ziyaret

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

SGK Milas Yöneticilerinden MİTSO’ya ziyaret
Bu içerik 665 kez okundu.

Sosyal Güvenlik Haftası nedeniyle kurumlara ziyaretlerini sürdürmekte olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Milas Müdürü Ömer Gülter ve müdürlüğün Şef Personeli Ümit Budak, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı (MİTSO) ziyaret ettiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in şehir dışında olması nedeniyle Oda Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu’nu ziyaret eden SGK Milas Müdürü Ömer Gülter ve Şef Ümit Budak, Sosyal Güvenlik Kurumu’nun çalışanlar ve işverenler için önemini vurguladılar.

SGK Milas Müdürü Ömer Gülter, çalışanların ve işverenlerin kurumla her zaman yakın iletişim içinde olmasının önemini vurgulayarak, “Biz her zaman kişilerin ve kurumların sosyal güvenlik hakları ile ilgili gerekli bilgilendirmelerde bulunmaya ve sosyal güvenlik bilincinin oluşması için elimizden gelen desteği vermeye hazırız” dedi.

MİTSO Genel Sekreteri Kazım Sarıoğlu da, SGK Milas Müdürü Ömer Gülter’in ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek ‘Sosyal Güvenlik Haftası’nı kutladı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X