Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Haluk Beyimoğlu yeniden Başkan oldu

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR -

Haluk Beyimoğlu yeniden Başkan oldu
Bu içerik 623 kez okundu.

Üçüncü Futbol Ligi’nde mücadele eden ilimiz takımı Muğlaspor’da geçtiğimiz hafta içinde yapılan Olağanüstü Kongrede yeniden kulüp başkanlığına seçilen Haluk Beyimoğlu’nun yönetim ekibinde geçen sene de görev yapan ilçemiz esnaflarından İlgin Göktepe, bu kez Başkan Vekilliği görevine getirildi.

Geçtiğimiz hafta Perşembe günü yapılan Muğlaspor Olağanüstü Kongresinde güven tazeleyerek yeniden kulüp başkanlığına seçilen Haluk Beyimoğlu ve yönetim kurulu ilk toplantısını gerçekleştirerek görev bölümünü yaptı. Toplantıda verilen kararlarla, futbolun başına Began Çağlav getirilirken, Başkan Vekilliklerine de İlgin Göktepe ve Güven Akarken seçildiler. Kulübün Basın Sözcüsü de Hüseyin Nizamoğlu oldu.

18 Mayıs Perşembe günü Konakaltı Kültür Merkezi’nde Olağanüstü Genel Kurulunu gerçekleştiren Muğlaspor’da güven tazeleyerek yeniden Kulüp Başkanlığına seçilen Haluk Beyimoğlu ve yönetimi ilk toplantılarını gerçekleştirerek görev bölümünü yaptı.

Muğlaspor Yönetim Kurulunun geçtiğimiz akşam ilk toplantısını yaptığını ifade eden Basın Sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu, görev dağılımının şu şekilde gerçekleştiğini söyledi:

Başkan Haluk Beyimoğlu, Başkan Vekili İlgin Göktepe, Başkan Vekili Güven Akarken, İdari As Başkan Şahin Kırkan, Mali As Başkan S. Emre Oskay, Futbol Şube Sorumlusu M. Began Çağlav, Sosyal Komite Başkanı Başak Erdal, Basın Sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu, Bölge Temsilcisi Hüseyin Özcan, Altyapı Şube Sorumlusu Nail Kızıl, Mali Komite Üyesi Mehmet Altaş, Mali Komite Üyesi M. Fikret Ekmekçi, Mali Komite Üyesi Suat Özbek, Mali Komite Üyesi Engin Bayraktar, Sosyal Komite Üyesi Gültekin Akça, Sosyal Komiye Üyesi Hasan Keskin ve Sosyal Komite Üyesi ve Genel Kaptan Süleyman Akbulut.

Muğlaspor yönetim kurulu olarak yaptıkları görev dağılımının camiaya hayırlı olmasını dileyen Basın Sözcüsü Hüseyin Nizamoğlu, önümüzdeki günlerde takımla ilgili gerçekleşecek tüm çalışmaları basın ve kamuoyu ile paylaşacaklarını da sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X