Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Muğla Büyükşehir çalışanlarına ‘yüksek promosyon’

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Muğla Büyükşehir çalışanlarına ‘yüksek promosyon’
Bu içerik 453 kez okundu.

Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, maaş ödemelerinde personeli için çalıştığı banka ile sona eren anlaşmasını yenilediği ve çalışanlarına 2 bin 370 TL promosyon katkısı sağladığı bildirildi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Muğla Büyükşehir Belediyesi 2014’te kuruluşunun ardından maaş ödemeleri için 3 yıllığına anlaştığı banka ile sözleşmesinin sona ermesinden dolayı ihale yenileyerek en yüksek teklifi veren banka ile promosyon için anlaştı.

2014 - 2017 yılları arasında maaş ödemeleri için Vakıfbank ile anlaşan ve çalışanlarına promosyonlarını dağıtan Büyükşehir Belediyesi, anlaşmanın sona ermesi nedeni ile Muğla genelinde kapalı teklif usulü ihaleye çıkarak, yine en yüksek teklifi veren Vakıfbank ile 3 yıllığına anlaştı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ve MUSKİ’de çalışan işçi, memur, sözleşmeli memur toplam 1618 personel, 2 bin 370 bin TL’lik promosyon ödemesinden yararlanacak.

 

Emeği geçenlere teşekkür

Tüm Yerel-Sen Muğla Şube Başkanı Salih Yıldız da ihale sonucunda belirlenen 2 bin 370 TL promosyonun çalışanlar için çok iyi bir rakam olduğunu, Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin promosyon konusunda çok titiz ve duyarlı davranarak bu süreci çalışanlarını mutlu edecek şekilde sonuçlandırdığını söyledi ve emeği geçenlere teşekkür etti.

 

“En iyi hizmeti vermeye

devam edeceğiz”

Vakıfbank Muğla Şubesi Müdürü Bayram Münyas, Muğla Büyükşehir Belediyesi maaş ödemeleri için düzenlenen ihaleyi kazanmaktan dolayı mutlu olduklarını, belediye çalışanlarına ve vatandaşlara Muğla’da 13 şubeyle en iyi hizmeti vermeye devam edeceklerini söyledi.

 

“Güle güle harcasınlar”

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ise, yerel yönetimler olarak bugüne kadar çalışanlarının bütün haklardan en iyi şekilde yararlanmaları için çalıştıklarını, belediye çalışanları için bir katkı olan banka promosyonlarını eksiksiz ve en yüksek seviyede verilmesini sağladıklarını belirterek, “2014’te Büyükşehir Belediyesi olunca imzaladığımız ve promosyonlarını çalışanlarımıza dağıttığımız anlaşmamız 2017’de sona eriyordu. Yeni bir sözleşme için Muğla genelinde bütün bankaların katılabileceği kapalı zarf usulü ihaleye çıkıldı ve en yüksek teklifi veren bankamız ihaleyi kazandı. Personelimize 2 bin 370 TL katkı sağlandı. Muğla Belediyesi iken de maaş ödemeleri için bankalarımızın verdiği promosyonların personelimize verilmesini sağlıyorduk. Bu konuda çalışanlarımızın her türlü hakkını eksiksiz ve en yüksek seviyede vermek için çaba sarf ediyoruz. Bürokrat arkadaşlarıma ve bankamıza çok teşekkür ediyorum. Personelimiz, promosyonu aileleriyle güle güle harcasınlar” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X