Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Başkan Tokat’ın yoğun ziyaretçi programı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Başkan Tokat’ın yoğun ziyaretçi programı
Bu içerik 697 kez okundu.

Milas Kent Konseyi Yeni Yürütme Kurulu Üyeleri, Merkez Ortaokulu ve Türk Rock Müziğinin güçlü yorumcusu Özlem Tekin dün Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Tokat’a dün öğleden sonra gerçekleştirilen ilk ziyarete Milas Kent Konseyi Başkanı Yrd. Doç. Dr. Mehmet Günlük ve Yürütme Kurulu Üyeleri Özay Sabancı, Coşkun Efendioğlu, Mehmet Nergiz, Meliha Tekin, Kazım Bayındır ve aynı zamanda Kent Konseyi Genel Sekreteri de olan Milas Belediyesi Başkan Yardımcısı Zeynep Mat katıldılar.

Gazetemizde bugün birinci haber olarak değerlendirdiğimiz bu ziyaretin ardından Merkez Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Yavuz Doğan ve Mendil Kapmaca Oyununda Türkiye Şampiyonu olan Öğrencileri, Başkan Tokat’ı ziyaret ettiler.

Adana Büyükşehir Belediyesi tarafından geleneksel olarak düzenlenen Çocuk Oyunları 7. Türkiye Şampiyonası’nda Mendil Kapmaca Oyununda Türkiye Şampiyonu olma başarısını gösteren Merkez Ortaokulu öğrencileri Başkan Tokat’a kazandıkları kupayı getirdi.

Öğrencileri kutlayan Başkan Tokat, önümüzdeki dönemde de başarılarının artarak sürmesini diledi.

Başkan Tokat’ın dünkü son ziyaretçisi ise Türk Rock Müziğinin güçlü ve ünlü yorumcusu Özlem Tekin’di.

Uzun süredir Bodrum Gündoğan’da ikamet eden Tekin, Başkan Tokat’a Milas’ta satın aldığı arazide yapmayı planladığı çalışmaları aktardı.

Kendisini Milas’ta görmekten duyduğu hoşnutluğu dile getiren Başkan Tokat da, ziyareti için Özlem Tekin’e teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X