Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor Genel Kurul kararı: “Hasan Özmen’le yola devam!”

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor Genel Kurul kararı: “Hasan Özmen’le yola devam!”
Bu içerik 995 kez okundu.

3 Haziran Cumartesi günü Milas Belediyesi Prof. Dr. Aşkıdil Akarca Salonunda yapılan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında Yeni Milasspor Üyeleri 2017 - 2018 sezonunda yönetim kademesinde görev yapacak yeni Başkan ve Yönetim Kurulu Üyelerini seçtiler.

360 üyesi olan Yeni Milasspor’da 45 üye toplantıya gelerek oy kullandı.

Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, tek listeyle gerçekleşen genel kurulda, 2017 - 2018 sezonu için güvenoyu aldı.

Divan Kurulu Üyeliklerini Halil İbrahim Gülen, Recep Panay ve Ahmet Gürel Karakaş’ın yaptığı Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında açılış konuşması yapan Başkan Hasan Özmen, toplantıya katılan üyelere hoş geldiniz dedi ve katılımları için teşekkür etti.

2015 - 2017 yılları arasındaki sportif çalışmalar ve kulübün mali tablosu ile ilgili olarak bilgiler veren Özmen, Yeni Milasspor’un hedefini şampiyonluk olarak belirlediklerini ve şampiyon olduklarını vurgulayarak, “Görev yapacağım son senemde yine hedefimiz şampiyonluk ve Yeni Milasspor’un layık olduğu üst liglerde yer almasıdır” dedi.

Kulüp üyelerinden Mehmet Ekmekçi, dilek ve temenniler bölümünde söz alarak Yeni Milasspor’un güçlü bir kulüp olduğunu, ancak çok az sayıda üyenin katılımı ile toplantı yapılmasının üzücü olduğunu belirterek, göreve gelecek yeni yöneticileri çok fazla tanımadıklarını söyledi.

Yeni Milasspor’un tesisinin, aracının, antrenman yapacak sahasını olmadığını belirten Mehmet Ekmekçi; bu şartlarda Yeni Milasspor’un güçlü bir kulüp olmasının ve üst liglerde yer almasının mümkün olamayacağını vurguladı.

Bu sırada Mehmet Ekmekçi ile Kulüp Başkanı Hasan Özmen arasında yaşanan sözlü gerginlik Divan Başkanı Halil İbrahim Gülen’in uyarıları ile çok fazla büyümeden önlendi ve toplantıya kaldığı yerden devam edildi.

Daha sonra, 2015 - 2016 ve 2016 - 2017 sezonlarında Yeni Milasspor Kulüp Yönetiminde yer alan Başkan Hasan Özmen’in listesi oylanarak seçim işlemi tamamlandı.

 

Yeni Yönetim Kurulu

2017 - 2018 Sezonunda görev yapacak Yeni Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu:

Hasan Özmen, Mehmet Bakbak, Cengiz Çeşme, Mehmet Ötenen, Önder Sevim, Çağrı Subaşı, Çağlar Koban, Atilla Uzunoğullar, Tuğrul Durukan, Ozan Güngör, Ercan Polat, Mehmet Aydeniz, Muhammet Ali Öz, Mahmur Karakaya ve Ahmet Gürel Karakaş.

 

Dernek Denetleme Kurulu

Yeni Milasspor’un Denetleme Kurulu, Mehmet Çalışkan, Ahmet Karabıyık ve Aykut Necipoğlu’ndan oluştu.

 

ASKF Delege Listesi

Yeni Milasspor’u Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) genel kurulunda temsil edecek delegeler ise şöyle belirlendi:

Muhammet Tokat, Zeynep Mat, Faik Karagöz, Halil İbrahim Gülen, Hasan Özmen ve Uzay Kocabaş.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X