Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Yaz Spor Okulu’ için başvurular başladı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

‘Yaz Spor Okulu’ için başvurular başladı
Bu içerik 719 kez okundu.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından her yıl yaz aylarında açılan spor kursları için başvuruların Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce (Kapalı Spor Salonu yanı) kabul edilmeye başlandığı bildirildi.

Çocukların ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak, yaz aylarında evlerine kapanıp kalmamaları ve sosyal bireyler olmaları amacıyla Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından açılacak Yaz Spor Okulunun branşları: Hentbol, Badminton, Judo, Güreş, Karate, Masa Tenisi, Atletizm, Kort Tenisi, Kick Boks, Basketbol ve Voleybol olarak açıklandı.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, Yaz Spor Okulunun hangi tarihte başlatılıp kursların hangi günlerde olacağı ise İlçe Spor Kurulu tarafından okulların kapanmasının ardından yapılacak olan toplantıda belirlenecek.

Kurslarla ilgili olarak bir açıklama yapan Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy, “Her yıl olduğu gibi, çocuklarımız ve gençlerimiz için bu yaz aylarında da Spor Okulumuzu açıyoruz. Her yıl birçok evladımız bu yaz okulları sayesinde yaz tatillerini daha renkli geçirirken ilk kez sporla tanışma şansını yakalıyorlar. Ben tüm velilerimize seslenmek istiyorum. Lütfen çocuğunuzun en az bir branşta spor yapmasına olanak sağlayın ve onlara destek olun. Çocuklarımızın spor yapmaları hem derslerindeki başarı hem de sağlıklı bireyler olarak yetişmesine sağlayacağı katkı bakımından önemli. Yaz spor okulları başvuruları şu anda başladı ve devam ediyor. Çocuklarını bu kurslarımıza yazdırmak isteyen velilerimizi bekliyoruz” dedi.

Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından Yaz Spor Okulu bünyesinde açılacak olan kurs branşları ve kurslarda görev yapacak olan eğitmenlerin isimleri ise şöyle:

Hentbol (Tuğçe Handan Demirel), Badminton (Pınar Demir), Judo (Celal Yıldız), Güreş (Abdullah Aldemir), Karate (Mehmet Tavaslı), Masa Tenisi (Reşit Sinan), Atletizm ( Yadigar Yılmaz), Kort Tenisi (Ercan Çatak), Kick Boks (Bekir Okkalı), Basketbol (İbrahim Şahin) ve Voleybol (Ülker Olgun Taş).

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X