Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Çocuklardan, ‘Çocuk Kütüphanesi’ne kitap bağışı

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Çocuklardan, ‘Çocuk Kütüphanesi’ne kitap bağışı
Bu içerik 425 kez okundu.

Dr. Mete Ersoy İlkokulu öğrencilerinden Tuhana Gülsüm Çetin ve Belinay Yıldız, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek kitap bağışında bulundular.

Dr. Mete Ersoy İlkokulu 2’nci sınıfta öğrenim gören Tuhana Gülsüm Çetin ve Belinay Yıldız, Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ni ziyaret ederek, hem çalışma ortamını gözlemlediler hem de kütüphane personelinden çalışmaları hakkında bilgi edindiler.

Beğendikleri bazı kitapları da alıp okuyan, birçok kitabı da inceleme fırsatı bulan öğrenciler, ziyaretin sonunda ise yanlarında getirdikleri kitapları Milas Belediyesi Çocuk Kütüphanesi’ne bağışladılar.

Tuhana Gülsüm Çetin ve Belinay Yıldız adlı öğrenciler özellikle gelişim çağındaki kendi yaşıtlarının kütüphaneleri yakından tanımaları ve kitap okuma alışkanlığını edinmeleri gerektiğini söyleyerek; “Kitap dünyadaki en büyük servettir. Yolumuzu aydınlatan en parlak ışıktır. Özellikle eğitim çağındaki çocuklar bu konuda teşvik edilmelidir” diyerek, okuma alışkanlığının önemine dikkat çektiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X