Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Süper Dadım’ mezuniyet gecesi yapıldı

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

‘Süper Dadım’ mezuniyet gecesi yapıldı
Bu içerik 526 kez okundu.

‘Süper Dadım’ olarak da bilinen Özel Milas Anaokulu, 2016 - 2017 Eğitim-Öğretim Yılını, Açık Hava Tiyatrosu’nda düzenlenen mezuniyet etkinliği ile noktaladı. Mezun olan 5 yaş grubunun ‘kep atma’ töreni ve miniklerin gösterileri anne babaları tarafından büyük bir gurur ve mutluluklarla izlendi.

Okul Öncesi Öğretmeni Ayşe Eylem Çavaş’ın sunumunu yaptığı yılsonu etkinliği, tüm şehitlerimiz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunulması ve İstiklâl marşımızın okunmasıyla başladı.

Okul öğrencilerinin hazırlamış olduğu koro çalışmaları ile başlayan gece, okul öğretmenlerinden Halil İbrahim Hakyemez tarafından hazırlanan İngilizce koro ile sürdü.

Yılsonu etkinliği, yine okul öğretmenlerinden Oğuzhan Bursalı tarafından hazırlanan dans gösterileri, karma sınıf olarak düzenlenen halk oyunları gösterisi ile sürdü. Bu arada ‘Gülen Yüzler’ sınıfı öğrencileri ‘Beyaz Kelebekler’ şarkısını değiştirerek ‘Renkli Kelebekler’ olarak seslendirdiler ve şarkı eşliğinde bir de dans gösterisi sundular.

‘Uçan Balonlar’ sınıfı öğrencileri tarafından ‘Rengarenk’ adlı şarkı ve dans gösterisi, okul öğretmenlerinden Giraycan Yardım tarafından hazırlanan Jimnastik ekibi gösterisi, ‘Minik Kalpler’ sınıfı öğrencileri tarafından ‘Bomm Bomm’ dans gösterisi, ‘Neşeli Bulutlar’ sınıfı kızlarının hazırlamış olduğu ‘Lirik Dans Gösterisi’ ve ‘Sevgi Çiçekleri’ sınıfının hazırlamış olduğu vals dans gösterisi ile devam eden gecede, okul öğretmenlerinden Oğuzhan Bursalı tarafından hazırlanan dans gösterisi de izleyenlerden büyük alkış aldı.

Okulun ‘minik abla’ ve ‘abilerinden’ mükemmel bir dans gösterisi için sahne alan ‘Bilgin yumurcaklar’ gecenin yıldızları olurken, Okulun Kurucusu Nazlı Yıldız, yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Bütün bir yıl boyunca çocuklarımız büyük bir gayret ve özveri ile çalıştılar. Okul hayatlarının en önemli adımlarından biri olan Anaokulunu başarı ile tamamladılar. 6 yaş grubunu okulumuzdan uğurlamanın hüznünü, diğer yaş gruplarıyla önümüzdeki sene yeniden bir arada olmanın sevinci ile bir yılı daha geride bıraktık. Bütün bir yılın yorgunluğunu, öğrencilerimiz ve siz velilerimizle atacak olmaktan çok mutluyuz. Bizi bu mutlu günümüzde yalnız bırakmadığınız için hepinize çok teşekkür ediyoruz. Sözü 5 yaş öğretmenim Gizem ve Aslı hocalarıma bırakıyorum. Emeklerinden dolayı tüm öğretmenlerime teşekkür ediyorum.”

5 yaş öğretmeni Mesude Aslı Akçay ve Gizem Mazı, öğrencileri ile birlikte mezuniyeti için sahneye davet edilerek çocuklara diplomaları verildi.

Gecenin sonunda, okulun Beden Eğitimi Öğretmeni Giraycan Yardım tarafından sunulan ‘Ateş’ gösterisi ise büyük bir dikkatle izlendi.

Mezuniyet töreni, günün anısına çektirilen fotoğraflar ile sona erdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X