Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir”

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

“Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir”
Bu içerik 374 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın, ilçemizde yaşayan yaşlı, yardıma muhtaç durumda olup Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’ndan yardım alan aileleri ziyaret ettiği bildirildi.

Kaymakamlık Basın Bürosundan verilen bilgiye göre ziyaretlere, Milas Kaymakamı Eren Arslan’ın yanı sıra, Milas Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran ve Milas İlçe Sağlık Müdürü Dr. M. Ergün Kırova da katıldılar.

Heyet, gün içinde, yaşamlarını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nın yaptığı ayni ve nakdi yardımlarla sürdüren 4 aileyi evlerinde ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Ailelerin taleplerini not alarak ihtiyaçlarının karşılanması için Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı  Müdürü Cihan Kuran’a gerekli talimatları verip takipçisi olacağını söyleyen Kaymakam Arslan, “Devletin sıcak eli her zaman sizinle beraberdir. Her zaman da olmaya devam edecektir. Gerek kendinizle ilgili gerekse çocuklarınızın eğitimiyle ilgili bizim yapabileceğimiz bir şey varsa yapmaya hazırız” dedi.

Ziyaret edilen evlere ayrıca birer adet erzak paketi de verildi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X