Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Milasspor’un yeni yönetiminden ilk ziyaretler

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Milasspor’un yeni yönetiminden ilk ziyaretler
Bu içerik 756 kez okundu.

Muğla Süper Amatör Futbol Liginde geçen sezon şampiyon olan ve 2017 - 2018 sezonunda da şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Yeni Milasspor’un, 3 Haziran 2017 tarihinde yapılan genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu, ilk ziyaretlerini yaptı.

Kulüp yönetimi, 9 Haziran Cuma günü Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen’in önderliğinde, yeni sezon için ilk ziyaretini Milas Kaymakamı Eren Arslan’a yaptı.

 

Mor Beyaz formayı hediye ettiler

Milas Kaymakamı Eren Arslan’ı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Yeni Milasspor’un 2017 - 2018 sezonu hedefleri ile ilgili bilgiler verdiler.

2016 - 2017 sezonunu şampiyonlukla kapattıklarını vurgulayan Yeni Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen, BAL Ligine çıkma hedeflerini yeni sezonda yeni yönetimle gerçekleştirmek istediklerini söyledi.

Kaymakam Eren’den maddi ve manevi destek beklediklerini belirten Yeni Milasspor yöneticileri, yeni sezondaki çalışmalarıyla ilgili olarak Milas Kaymakamı Eren Arslan’a bilgiler de verdiler.

 

‘Destek’ sözü geldi

Milas Kaymakamı Eren Arslan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, “Geçen sezon Muğla Şampiyonu olduğunuz için sizleri kutluyorum” dedi ve yeni sezonda da kulüp yönetimine mevcut olanaklar dahilinde destek olma sözü verdi.

“Yeni Milasspor’un yönetim kadrosu olarak asıl görev sizlere düşecektir” diyen Kaymakam Arslan, “Sizlerin çalışmalarınıza bizler de elbette destek vereceğiz” diyerek yeni sezonda yönetime başarı dileklerini iletti.

Bu arada Yeni Milasspor yöneticileri, Milas Kaymakamı Eren Aslan’a şampiyonluk formasını hediye ederek verdikleri destek için teşekkür ettiler.

Günün ikinci ziyareti İlçe Emniyet Müdürü’ne …

Yeni Milasspor yeni yönetiminin ikinci ziyareti Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava’ya oldu.

Emniyet Müdürü Ava’yı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor yöneticileri, bir süre Emniyet Müdür Turgay Ava ile geçen sezonu konuştular.

Kıl payı kaçan BAL Ligine yükselme maçını Muğla’da izlediğini söyleyen Emniyet Müdürü Ava, Yatağan karşılaşmasında oldukça heyecanlandığını belirtip görev yaptığı her kentte kent takımının şampiyon olduğuna dikkat çekerek, bu durumun Yeni Milasspor’un şampiyon olmasıyla da sürdüğünü, yeni sezonda Milas Emniyet Müdürlüğü olarak Yeni Milasspor yönetimine gereken desteği vereceklerini sözlerine ekledi.

Yeni Milasspor yönetimine yeni sezonda başarı dileklerini belirten Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava’ya geçen sezon verilen destek için teşekkür eden Yeni Milasspor Başkanı Hasan Özmen ve Yönetim Kurulu Üyeleri, daha sonra Emniyet Müdürü Turgay Ava ile günün anısına fotoğraf çektirerek, kendisine Mor Beyaz şampiyonluk formasını hediye ettiler.

Günün son ziyareti, ‘Onursal Başkan’a …

Yeni Milasspor Kulübü’nün 2017 - 2018 sezonunda görev yapacak yeni yönetimi Kulüp Başkanı Hasan Özmen ile birlikte günün son ziyaretini Yeni Milasspor Kulübü Onursal Başkanı ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’a yaptılar.

Başkan Tokat’ı makamında ziyaret eden Yeni Milasspor Kulübü Yöneticileri, Başkan Tokat’a 2016 -  2017 spor sezonunda kulüplerine verdiği destek için teşekkür ederek, yeni sezonda şampiyonlukla birlikte BAL Ligi hedeflerinden şaşmadıklarını belirttiler.

Yni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen, 2 sezondur kulüp yönetimi olarak Milas’ın şampiyonluğu için mücadele ettiklerini vurgulayıp elde edilen şampiyonlukta pay sahibi olan herkesi kutladığını söyledi.

Hedeflerinin BAL Ligi olduğunu belirten Özmen, kıl payı kaçırdıkları BAL Liginde yer alma mücadelelerini yeni sezonda da sürdüreceklerini söyleyerek, 2017 - 2018 sezonunda kulüp yönetiminde görev alan yönetim kurulu üyelerini Başkan Tokat’a tanıştırdı.

 

Başarı çıtasını

yükseltmeliyiz

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat da, Kulüp Başkanı Hasan Özmen’i ve geçen sene kulüp yönetiminde görev yapan yönetim kurulu üyelerini şampiyonluk için kutlayarak, “Gönlümüzde BAL Ligi vardı ancak olmadı” dedi.

Yakalanan şampiyonluğun sevincini yaşadıklarını söyleyen Başkan Tokat, yeni sezonda görev yapacak yönetim kurulu üyelerini, üstlendikleri görevler nedeniyle kutladı ve “Yeni sezonda asıl iş sizlere düşüyor” dedi.

Başarı çıtasını daha da yükseltmelerini yeni yönetimden beklediğini vurgulayan Başkan Tokat, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da Milas’ın ve Milaslıların kulübü olduğuna dikkat çektiği Yeni Milasspor’un başarısı için ellerindeki mevcut imkanlar dahilinde desteklerini sürdürmeye çalışacaklarını söyleyerek başarı dileklerini iletti.

Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen de, Başkan Tokat’a Mor Beyaz şampiyonluk formasını sundu ve verilen destekler için bir kez daha teşekkür etti ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X