Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yeni Kuşaklarını taktılar

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Yeni Kuşaklarını taktılar
Bu içerik 549 kez okundu.

Milas Belediyespor Karate sporcuları, geçtiğimiz hafta içinde yeni kuşaklarını takmanın heyecanını yaşadılar.

Milas Belediyesi Karate Salonunda yapılan kuşak sınavına Milas Belediyespor’un 60 minik, küçük ve genç sporcusu katıldı.

Milas Belediyesi 5. Dan 2. Kademe Karate Antrenörü Gazi Mustafa Yazıcıoğlu ve 2. Dan Antrenör Emre Özsoy’un nezaretinde yapılan kuşak sınavında, sporcu öğrenciler önce aldıkları karnelerini antrenörlerine gösterdiler ve daha sonrasında aldıkları eğitimlerle ilgili soruları cevaplayarak yeni kuşaklarını taktılar.

Milas Belediyespor’un sporcuları kuşak sınavında ayrıca, yıl boyunca aldıkları eğitimlerin karşılığı olarak kendilerine öğretilen hareketleri başarıyla yaptılar.

Milas Belediyesi Karate sporcularının 10 Haziran Cumartesi günkü kuşak sınavına, sporcuların aileleri de katılarak çocuklarına destek oldular.

Kuşak sınavında bir hayli heyecanlı oldukları görülen minik, küçük ve genç sporcular kuşak sınavını başarıyla geçerek yeni kuşaklarını antrenörlerinin elinden aldılar.

Sarı, Turuncu, Yeşil, Mavi, Kahverengi ve Siyah kuşaklarını takan sporcular, günün anısı olarak antrenörleriyle bir fotoğraf karesinde bir araya gelerek bu önemli günlerini ölümsüzleştirdiler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X