Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

MİFAD’tan, Basına Teşekkür inceliği …

ÖNDER Haber / Adem KANKAYNAR -

MİFAD’tan, Basına Teşekkür inceliği …
Bu içerik 571 kez okundu.

Milas Folklor Araştırma Derneği (MİFAD) yöneticileri, 3 - 4 Haziran 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen ‘Milas Kültür Festivali’nin ardından bir değerlendirme toplantısı yaptı.

Toplantının sonunda ilçemizdeki tüm basın mensuplarına birer Teşekkür Belgesi veren MİFAD Yöneticileri, etkinliğin, önceki yıllara göre kısmen dar kapsamlı fakat organizasyon olarak çok başarılı bir festival olarak gerçekleştirildiğine dikkat çektiler.

Milas Sanat Merkezi’nde düzenlenen toplantıya, Dernek Başkanı Mustafa Emekli ve Yönetim Kurulu Üyesi Emrah Mergen ile birlikte basın mensupları katıldı.

3 - 4 Haziran 2017 tarihleri arasında, bu yıl 6’ncısı düzenlenen Kültür Festivali ile ilgili bir değerlendirme yapan Emekli; “Geçtiğimiz yıllara nazaran dar kapsamlı bir program gibi görünse de organizasyon açısından son derece başarılı bir program oldu. Festivalin düzenlemesinde emeği geçen tüm eğitmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, sponsorlarımıza ve bizlerin sesini topluma duyuran siz basın mensuplarımıza teşekkür ediyoruz.

Festival programında bizlerden kaynaklanan küçük bir sorun yaşandı. İlk gün sahne alan müzik bölümündeki öğrencilerimizin sunumu, programda yer almamış. Dolayısıyla kamuoyuna aktarma noktasında sizlerin de yapacağı bir şey yoktu. Bu anlamda dernek başkanı olarak çocuklarımızdan ve eğitmenlerimizden özür diliyoruz. Bir sonraki festivalde mutlaka bunu telafi edeceğiz” dedi.

Yapılan açıklamanın ardından, toplantıya katılan basın mensuplarına, festivale sağladıkları katkı nedeniyle birer teşekkür belgesi verildi.

Toplantıda bir süre basın mensuplarıyla festivalin değerlendirmesi yapılırken, gelecek yıldan itibaren festival programının hazırlanması aşamasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulması da kararlaştırıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X