Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Milasspor Yönetimi, destek ziyaretlerini sürdürüyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Milasspor Yönetimi, destek ziyaretlerini sürdürüyor
Bu içerik 811 kez okundu.

İlçemizin köklü spor kulüplerinden biri olan Milasspor, geçtiğmiz hafta içinde yeni yönetimi ile Milas’ta biz dizi destek ziyaretlerini gerçekleştirmişti.

2017 - 2018 spor sezonunda Muğla Süper Amatör Futbol Liginde yine şampiyonluk mücadelesi yapacak olan Milasspor, BAL Ligi hedefi doğrultusunda yeni yönetimi ile destek ziyaretlerine başladı.

Milasspor Kulüp Başkanı Hasan Özmen ve yeni yönetim ekibi, geçtiğimiz hafta Milas Kaymakamı Eren Arslan, Milas Emniyet Müdürü Turgay Ava ve Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat’ı makamlarında ziyaret ederek yeni sezon çalışmaları ile ilgili bilgiler aktarmış, yeni sezonda destek beklediklerini belirtmişlerdi.

 

Ziyaretler bu kez Siyasi Partilere

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve ekibi, destek ziyaretlerini 14 Haziran Çarşamba günü, bu kez ilçemizdeki siyasi partilerin ilçe başkanlıklarına yönelik olarak sürdürdü.

 

AKP Milas İlçe Başkanlığı’nda

İlk ziyaretlerini AKP Milas İlçe Başkanlığına yapan Milasspor Yönetimi, İlçe Başkanı Levent Akyer ile bir süre görüşerek yeni sezondaki çalışmaları ile ilgili bilgiler verdiler.

AKP Milas İlçe Başkan Yardımcısı Abdulmuttalip Akgül ve yönetim kurulu üyelerinden İlkay Daşkesen’in de katıldıkları görüşmede Milasspor’un BAL Ligine yükselebilmesi için izlenecek yol konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

İlçe Başkanı Akyer, Özmen ve yönetim kurulu üyelerine, yaptıkları ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçmiş dönemlerde AK Parti olarak Milasspor’a vermiş olduğumuz destekler bu sene yine devam edecektir” dedi.

Milasspor’un yerinin Amatör Küme olmadığını vurgulayan Akyer, Milasspor’un kalıcı gelirleri olması gerekliliği üzerinde durarak, bir ve birlik olunduğu takdirde Milasspor Kulübünün özlenen gerçek yerine çıkacağını belirtti.

Milasspor’un Milas’ın kulübü olduğunu vurgulayan Akyer, spor kulüplerinin her türlü siyasetin üzerinde olması gerektiğini belirtip “AK Parti Milas Teşkilatı olarak üzerimize düşen görevleri yıl içinde mevcut imkanlar dahilinde yapacaktır” diyerek, Milasspor’un yeni yönetim ekibine yeni sezonda başarılar diledi.

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen de Levent Akyer ve ilçe yöneticilerine bugüne dek verilen destekler nedeniyle teşekkür ederek Milasspor’un Şampiyonluk Formasını Başkan Akyer’e armağan etti.

 

CHP Milas İlçe Başkanlığı’nda

Milasspor yöneticilerinin gün içindeki ikinci ziyaretleri CHP Milas İlçe Örgütüne oldu.

CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan ve ilçe yöneticileri ile görüşen Milasspor heyeti, yeni sezon çalışmaları ile ilgili bilgileri bu kez CHP’lilerle paylaştılar.

Milasspor’u uzun yıllardır takip ettiklerini söyleyen CHP Milas İlçe Başkanı Suat Özcan, başarıya giden yolun altyapı sporcularının yetiştirilmesinden ve A takımına kazandırılmasından geçtiğini söyleyerek, Milasspor kadrosu içinde Milaslı sporcuların da yer alması gerekliliği üzerinde durdu.

CHP Yönetimi olarak Milasspor’a destek vermenin kendilerini mutlu edeceğini dile getiren Özcan, Milasspor Başkanı Hasan Özmen’i ve yöneticilerini kutladı ve yeni sezonda başarılar dilediğini söyledi.

Ziyaret sırasında Başkan Suat Özcan ile birlikte yönetim kurulu üyelerinden İlgin Göktepe, M.Anıl Zeybekoğlu, Mehmet Yaşar Yiğit, Halil Kaya, Mustafa Özgilergil ve Murat Taymaz da hazır bulundular.

CHP İlçe Başkanı Suat Özcan ve ilçe yöneticilerine, kendilerine zaman ayırdıkları için teşekkür eden Özmen ise, “Milasspor Milasspor’u sevenlerin destekleriyle yeni sezonda hem şampiyon olacak, hem de BAL Ligine yükselecektir” dedi ve Başkan Suat Özcan’a Milasspor’un şampiyonluk formasını hediye etti.

 

MHP Milas İlçe Başkanlığı’nda

Hasan Özmen başkanlığındaki Milasspor yöneticilerinin gün içindeki son ziyaretleri, MHP Milas İlçe Örgütüne oldu. MHP Milas İlçe Parti Başkanı Sinan Yılmaz ve ilçe yönetiminden Emin Nazmi Ünlüsoy’un da katıldığı ziyarette, yine 2017 - 2018 spor sezonunda Milasspor’un yapacağı çalışmalarla ilgili bilgi ve görüş alışverişinde bulunuldu. MHP Milas İlçe Başkanı Sinan Yılmaz, Milasspor yönetimine başarı dileklerini ileterek Milasspor’a her zaman destek olacaklarını da sözlerine ekledi.

Milasspor Başkanı Hasan Özmen, ziyaretin sonunda Milasspor’un şampiyonluk formasını MHP İlçe Başkanı Sinan Yılmaz’a vererek, kendilerine zaman ayırdıkları için teşekkür etti.

 

İsmi değişti

3 Haziran Cumartesi günü yapılan Yeni Milasspor Olağanüstü Genel Kurul Toplantısında Yeni Milasspor’un isminden “Yeni” kelimesini kaldırmak için bir önerge veren Yeni Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen’in bu önergesi Yeni Milasspor Üyeleri tarafından desteklendi ve kabul oylarıyla Yeni Milaspor’un 2017 - 2018 sezonundan itibaren kulüp ismi ‘Milasspor’ olarak değiştirildi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X