Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Babalar, gününüz kutlu olsun!

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

Babalar, gününüz kutlu olsun!
Bu içerik 379 kez okundu.

Yarın Babalar Günü …

Tüm Babaların günlerini kutluyor; bu vesileyle, aramızdan ayrılmış tüm babalarımızı sevgiyle, özlemle, rahmetle anıyor ve gazetemize ulaşan mesajları yayınlıyoruz …

 

Muğla Valisi Amir Çiçek

Bilindiği üzere birçok ülkede olduğu gibi bizim ülkemizde de her yıl Haziran ayının üçüncü Pazar günü ‘Babalar Günü’ olarak kutlanmaktadır.

Toplumumuzun en önemli yapı taşı olan aile; sevgi, saygı, hoşgörü ve dayanışma gibi üstün değerler üzerine kurulmuş sosyal yapıdır. Bu yapının temel direklerinden birisi de babalarımızdır. Hayatın her döneminde, bizlere verdikleri sınırsız sevgi, destek ve güven nedeniyle babalarımıza şükran borçluyuz.

Tecrübeleriyle ailesine her zaman yol gösterici olan babalarımızın, bu anlamlı gününü kutluyor, onlara sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam diliyorum.

 

Milas Belediye Başkanı

Muhammet Tokat

Babaların sahip olduğu erdemler, çocukların en büyük servetidir. Bir babanın çocuğuna bırakabileceği en değerli miras; doğruluk, dürüstlük, çalışma ve paylaşma gibi erdemleri aşılamaktır.

Sadece Babalar Günü’nde değil, yılın her gününde onlara saygı ve sevgi gösterebilmeli, Onların kıymetini kaybetmeden bilmeliyiz.

Bu nedenle, babaların sadece bu özel günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, babalarımıza karşı sevgi saygı ve vefa duygusunun da bir gereğidir.

Bu duygularla, tüm babaların mutlu gününü yürekten kutluyor, hepsine saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X