Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Kaymakam Arslan, Türkevleri’nde vatandaşlarla buluştu

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Kaymakam Arslan, Türkevleri’nde vatandaşlarla buluştu
Bu içerik 394 kez okundu.

Milas Kaymakamı Eren Arslan mahalle ziyaretleri kapsamında Türkevleri Mahallesini ziyaret etti.

Türkevleri Mahallesi ziyaretinde Kaymakam Arslan’ı mahalle girişindeki kahvede Muhtar Nabi Yaşar ve çok sayıda mahalleli karşıladı.

Mahalle ziyaretinde Kaymakam Arslan’a, Milas  İlçe Tarım Müdürü Eşref Arslan, Milas İlçe Milli Eğitim Müdürü İsa Bal, Milas Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Cihan Kuran, Milas Telekom Müdürü Şener Keleş, ADM Elektrik İşletme Müdür Yardımcısı Uygar Kulaksız, Milas Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Tunahan Bayram, Ören Jandarma Komutanlığı’nda görevli  Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ersin Kahraman ve kurum çalışanları eşlik ettiler.

Kaymakamlık Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, mahalle sakinlerinin sıcak ilgisiyle karşılanan Kaymakam Arslan, ziyaret sırasında mahalle sakinlerinin dilek ve taleplerini dinledikten sonra  yaptığı konuşmada, “Her hafta kurum müdürlerimizle beraber bir mahallemizi ziyaret ederek mahallelerimizin eksiklerini yerinde tespit etmek ve ilk ağızdan kurum müdürlerimize iletmek, aynı zamanda sorunların çözümü için bir mahallemizi ziyaret adiyoruz. Bugün de Türkevleri Mahallesinde sizlerle beraberiz” dedi.

Konuşmasında daha sonra, mahalle sakinlerinin taleplerini dinlediğinin ve beraberindeki kurum müdürlerine gereken talimatları verdiğinin altını çizen Kaymakam Arslan, sorunların çözülmesi ve taleplerin karşılanması için ilgili kurumlarla yazışmaların yapılacağı ve gelen sonucun mahalle sakinlerine duyurulması hususunda mahalle muhtarının bilgilendirileceğini de sözlerine ekledi.

Mahalle ziyaretinden sonra, Mahalle Muhtarı Nabi Yaşar’ın verdiği iftar programına da katılan Kaymakam Arslan, daha sonra mahalleden ayrıldı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X