Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Abdullah Akdağ, ‘Yılın Sporcusu’ seçildi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Abdullah Akdağ, ‘Yılın Sporcusu’ seçildi
Bu içerik 974 kez okundu.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi, yetiştirdiği başarılı sporcularına her geçen gün yenilerini ekliyor. Merkezden yetişen sporcular hem sport yaşamlarında hem de günlük yaşamlarında başarıya doymuyor.

Bu kez güreş eğitim merkezinde eğitim alan Abdullah Akdağ, Muğla Valiliği tarafından Yılın Başarılı Sporcusu olarak seçildi.

Akdağ ve antrenörü, eski Dünya ve Avrupa Şampiyonu Bünyamin Emik, Muğla Valiliği tarafından Muğla Öğretmen Evi’nde düzenlenen organizasyonla ödüllerini aldılar. Kendisini Yılın Başarılı Sporcusu seçen herkese teşekkür eden Abdullah Aldağ, hedefinin her zaman Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmek olduğunu söyledi. Abdullah Aldağ’ın antrenörü Bünyamin Emik ise, “Sporcumuz, çalışmalarında gösterdiği performansı katıldığı maçlarda da gösterdi. Bu durum bizleri fazlasıyla memnun etti. Muğla Valiliği tarafından da başarılı sporcu olarak seçilmesi öğrencimizi ve bizi memnun etti. Öğrencimizi bu ödüle layık gören herkese sonsuz teşekkürler” dedi.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi’nin her yıl elde ettiği başarılarına bir yenisini daha eklediğini belirten Milas Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mustafa Ali Ünlüsoy da genç sporcuyu ve antrenörlerini kutladı.

Ünlüsoy, güreşin ata sporu olmasına vurgu yaparak, “Milas olarak her zaman güreşe sahip çıkmak adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Elde edilen başarılar, umarım artarak ilerleyen yıllarda da devam eder” dedi.

 

Başarılı

Sporcuları kutladı

Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz, geçtiğimiz hafta içinde Muğla’da Milaslı başarılı güreşçileri kabul ederek başarılarından dolayı kutladı.

2016 - 2017 Spor sezonunun en başarılı güreşçisi seçilen Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi sporcusu Abdullah Akdağ ve Milaslı diğer güreşçileri makamında kabul eden Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, başarılı güreşçiler ve antrenörlerleri ile bir süre görüşerek güreş çalışmaları ile ilgili bilgiler aldı.

Milaslı güreşçilere çeşitli hediyeler veren İl Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Serkan Öçalmaz yeni sezonda da güreş sporunda Milaslı sporculardan başarı haberlerini beklediklerini belirtti.

Milas Mehmet Güçlü Güreş Eğitim Merkezi Güreş Antrenörleri Mustafa Soylu ve Bünyamin Emik ile güreşçiler, İl Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz’a teşekkür ederek yeni sezonda da Milaslı güreşçilerin başarılarının devam edeceğini söylediler.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X