Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

TOBB ve MİTSO’dan 720 aileye erzak yardımı

ÖNDER Haber / Serpil SEYFİOĞLU -

TOBB ve MİTSO’dan 720 aileye erzak yardımı
Bu içerik 390 kez okundu.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin geleneksel hale getirdiği ‘Ramazan Ayı Yardımları’ kapsamında bu yıl da MİTSO’ya gönderilen 40 bin TL ile ihtiyaç sahibi ailelere erzak desteğinde bulunulduğu bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, gelen yardım parası ile 720 yardım paketi oluşturularak ihtiyaç sahibi ailelere dağıtıldı. Yardım paketlerinde çeşitli gıda maddeleri yer aldı.

Her Ramazan ayında olduğu gibi bu yıl da TOBB ile işbirliği yaparak ihtiyaç sahibi ailelere yardım eli uzattıklarını belirten MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, “Aralarında MİTSO’nun da bulunduğu Odalar ve Borsalar, TOBB’ye aidat öderler. Ödenen aidatlarla oluşan bütçesinden TOBB da her yıl Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere dağıtılmak üzere bir miktar yardım parası gönderir. Bu yıl TOBB’nden MİTSO’ya 40 bin TL geldi. Biz de en uygun teklifi veren üyelerimizden çeşitli erzaklar alarak 720 yardım paketi oluşturduk. Bu yardım paketlerini Meclis Üyelerimiz ve Mahalle Muhtarlarımız aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. Onları biraz olsun sevindirebildiysek ne mutlu bize” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X