Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Yarın Hakan Altun Konseri var

ÖNDER Haber / A. Kemal KAŞKAR -

Yarın Hakan Altun Konseri var
Bu içerik 1288 kez okundu.

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı dolayısıyla yarın Güllük’te, Milas Kaymakamlığı, Milas Belediyesi ve Güllük Liman Başkanlığı tarafından ortaklaşa düzenlenen ve Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle Deniz Şehitlerini Anma ve Kabotaj Bayramını Kutlama / Deniz Şenliği etkinlikleri başlayacak.

 

Yarın saat 10’da başlıyor

1 Temmuz Cumartesi saat 10’da Güllük’te Atatürk büstüne çelenk sunumu ve saygı duruşunda bulunulup İstiklal marşımızın okunması ile başlayacak etkinlikte daha sonra tekne ile Güllük Körfezi’ne açılarak ‘Deniz Şehitlerinin anısına’ denize çelenk bırakılacak.

 

Hakan Altun Konseri

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı etkinlik programının akşam bölümü, saat 20’de düzenlenecek Kortej yürüyüşü ile başlayacak. Milas Belediyesi Güllük hizmet binası önünden bando eşliğinde başlayacak yürüyüşün ardından, Muğla Büyükşehir Belediyesi ve Milas Belediyesi tarafından Güllük Futbol Sahasında düzenlenecek konser programına geçilecek. Saat 21’de Muğla Büyükşehir Belediyesi Senfonik Kent Orkestrası’nın konseriyle başlayacak olan 1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Deniz Şenliği konser etkinliği, Hakan Altun konseriyle sürecek.

 

2 Temmuz 2017 Pazar

91. Denizcilik ve Kabotaj Bayramı anma - kutlama programı, 2 Temmuz Pazar günü geleneksel deniz yarışmaları ile sürecek.

Deniz Şenliği; Yüzme, Denizden Tabak Çıkartma, Tekne ve Yağlı Direk yarışmalarının ardından yapılacak ödül töreniyle sona erecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X