Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas - Bodrum Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Muğla Valisi Esengül Civelek, Milas - Bodrum Havalimanı’nda çiçeklerle karşılandı
Bu içerik 1303 kez okundu.

Son Valiler Kararnamesi ile Kırklareli Valisi iken Muğla Valiliği görevine atanan Esengül Civelek, önceki gün akşam saatlerinde Milas - Bodrum Havalimanına indi.

THY uçağıyla önceki gün akşam saat 19’da Milas - Bodrum Havalimanına inen Vali Esengül Civelek’i havalimanında Milas Kaymakamı Eren Arslan, Eşi Sermin Arslan, Muğla Valiliği Özel Kalem Müdürü Baki Gencel, Havalimanı DHMİ Baş Müdür Yardımcısı Kemal Tosun ve Emniyet Şube Müdürü Yakup Püsküllü karşıladı.

Havalimanında yaptığı kısa açıklamada, Kırklareli Valiliği görevini yürütürken Muğla Valiliğine atandığını belirten Vali Civelek, “Muğla Valiliği görevine atandığım için çok mutluyum. İlimize ve vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum. Hep beraber, elbirliği ile Muğla’da güzel şeyler başaracağız” dedi.

Vali Esengül Civelek, daha sonra Muğla merkez ilçesi Menteşe’ye hareket etti ...

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Nevzat Çağlar Tüfekçi     2017-07-01 YENİ MUĞLA VALİSİ ESENGÜL CİVELEK'TEN, BEKLENTİLERİM! İlimize hoş geldiniz. Bir Muğlalı ve vatandaş olarak sizden beklentilerim şöyle : 1- Partilerüstü davranmalı, herkese eşit uzaklık ve yakınlıkta olmalısınız. 2- Devletin valisi olarak görev yapmalısınız. 3- Muğla'nın doğal-tarihi ve kültürel değerlerini koruyan ve gözeten bir tutum sergilemelisiniz. 4- Herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışı içinde olmanız, arzumuzdur. 5- Bir mülki yöneticinin iz bırakması çok önemlidir. İz bırakan valilerimizden olmanızı diliyorum. Görevinizde başarılar dilerim. Saygılarımla. Nevzat Çağlar Tüfekçi
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X