Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Tuğrul ve Turcem yaşamlarını birleştirdi

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR

Tuğrul ve Turcem yaşamlarını birleştirdi
Bu içerik 842 kez okundu.

İlçemiz spor camiasının yakından tanıdığı, Milasspor Kulübünün eski yöneticilerinden ve Milas’ın sevilen isimlerinden biri olan ve geçtiğimiz yıl kaybettiğimiz Muhasebeci Veysi Durukan’ın oğlu Milasspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi, Alt Yapı Sorumlusu Mimar Tuğrul Durukan, geçtiğimiz hafta içinda Karya Kır Düğün Bahçesinde güzel bir törenle Turcem Aşıcı ile yaşamını birleştirdi.

2016 - 2017 sezonunda Milasspor’un  alt yapı sorumlusu olarak görev yapan genç yönetici  Tuğrul Durukan, 2017 - 2018 sezonunda yine Milasspor Kulübünün yönetiminde yer alarak  Milasspor’a ve Milaslı gençlere yardımcı olacak.

Milasspor yöneticisi Tuğrul Durukan ve Turcem Aşıcı’nın düğün törenine oldukça kalabalık bir davetli topluluğu katılarak genç çiftin ve yakınlarının mutluluklarını paylaştılar.

Milas spor camiasının tanınmış isimlerinin de katıldığı düğünde Durukan ve Aşıcı ailelerinin mutlu günlerinde bir araya gelen Milaslılar, gecenin geç saatlerine kadar bu güzel düğünün keyfini çıkardılar.

Milasspor Kulübü Başkanı Hasan Özmen ve yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra, düğüne ilçemiz sporuna hizmet etmiş isimler de katılarak genç çiftin mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadılar.

Tuğrul ve Turcem çiftini kutluyor ve ömür boyu sağlıklar, mutluluklar diliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X