Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

‘Türkiye Üçüncüsü’ oldular!

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

‘Türkiye Üçüncüsü’ oldular!
Bu içerik 468 kez okundu.

Hatay’ın Payas ilçesinde 1 - 2 Temmuz tarihleri arasında yapılan Çocuk Oyunları Mendil Kapmaca yarışmalarında ilçemizi ve ilimizi temsil eden Milas Merkez İlkokulu Minik Mendil Kapmaca Takımı Türkiye Üçüncüsü olarak bronz madalya ile Milas’a döndü.

Mendil Kapmaca karşılaşmalarında rakiplerini bir bir yenen Milaslı minik sporcular turnuvanın çeyrek finalinde rakiplerine yenilerek üçüncülük maçına çıktılar.

Üçüncülük karşılaşmasında rakiplerini yenen Milaslı minik sporcular Milas ve Muğla’yı üçüncülük kupası ile gururlandırdılar.

Hatay’ın Payas ilçesinde yapılan 7. Çocuk Oyunları Yarışmaları Türkiye Şampiyonasında ilçemizi temsil eden Merkez İlkokulu Minik Mendil Kapmaca Takımının sporcularından Duru Önde, şampiyonanın en çok sayı yapan kız sporcusu unvanını aldı.

Turnuvanın şampiyonluğunu Adana Anadolu Efes İlkokulu kazanırken, Hatay Mehmet Akif İlkokulu da ikincilik ödülünü aldı.

 

Kutluyoruz

Minikler Türkiye Şampiyonası Mendil Kapmaca dalında ilçemiz ve ilimize Türkiye Üçüncülüğünü kazandıran Milas Merkez İlkokulu Mendil Kapmaca Takımının sporcularını, antrenörleri Gülay Öztürk ve Sevgi Oğuz ile turnuvanın en skorer sporcularından biri olma başarısını gösteren Duru Önde’yi kutluyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X