Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Bolu’dan, ‘Üçüncülük Kupası’ ile döndüler

ÖNDER Spor Haber /Hüseyin AÇAR -

Bolu’dan, ‘Üçüncülük Kupası’ ile döndüler
Bu içerik 509 kez okundu.

29 Haziran ile 5 Temmuz tarihleri arasında Bolu’da yapılan Türkiye Kick Boks Takım Şampiyonasına ilimizi temsilen katılan Muğla Kick Boks Takımı, Türkiye Üçüncülüğünü elde ederek Muğla’ya Üçüncülük Kupasını kazandırdı.

Antrenörlüklerini Milas Gençlikspor Kulübü Antrenörü Kamil Meşeci ile Erkan Bingöl’ün yaptığı 6 kişilik Muğla Kick Boks Takımında Milas Gençlikspor Kulübünün sporcusu Nesibe Betül Tüysüz de yarışarak takımın başarına katıda bulundu.

Türkiye’nin başarılı Kick Boks Takımlarının katıldıkları Bolu Kick Boks Turnuvasında 3 bin 400 sporcunun yarıştığını belirten Milas Gençlikspor Kulübü ve Muğla Kick Boks Takımı Antrenörü Kamil Meşeci, turnuva ile ilgili yaptığı açıklamada, sporcularının elde ettiği başarının önemli olduğunu vurgulayarak, “Muğla adına özveri ile müsabakalarda yarışan tüm takım sporcularımızı kutluyorum” dedi.

“Muğla adına Bolu’da ilimizi en iyi şekilde temsil ettik” diyen antrenör Kamil Meşeci, turnuvada İstanbul takımının birinci, Kayseri takımın ikinci olduğunu belirtti.

Üçüncülük maçında Kastamonu takımı ile mücadele ettiklerini vurgulayan Meşeci, “Üçüncülük karşılaşmasında takımımız son derece güzel bir mücadele örneği gösterdi ve Muğla’ya üçüncülük kupasını kazandırdı” diyerek Muğla’ya Üçüncülük Kupası ile döndükleri için mutlu olduğunu sözlerine ekledi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X