Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Antik Çağ’ın ‘Abideler Şehri’ Mylasa’dan Menteşe Beyliği’nin başkenti Milas’a”

ÖNDER Haber /A. Kemal KAŞKAR -

“Antik Çağ’ın ‘Abideler Şehri’ Mylasa’dan Menteşe Beyliği’nin başkenti Milas’a”
Bu içerik 357 kez okundu.

MİTSO’nun girişimleriyle, Pegasus Havayolları’nın yolcuları için hazırlanan “flypgs.com Magazine” dergisinin Temmuz - 2017 tarihli sayısında Milas’ı tanıtan 6 sayfalık bir yazının yayınlandığı bildirildi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Milas’ın doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtarak Milas’ın turizmden daha çok pay almasını amaçlayan MİTSO, bu yönde başarılı bir çalışmaya daha imza attı. MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer’in sürdürdüğü girişimler sonucunda, Türkiye’nin önde gelen sivil havacılık kuruluşlarından PEGASUS Hava Taşımacılığı A.Ş.’nin uçak yolcuları için hazırlanan “flypgs.com Magazine” dergisinde Milas’ın doğal, tarihi ve kültürel zenginliklerini tanıtan 6 sayfalık yazı yayınlandı. Derginin 102 ile 110’uncu sayfaları arasında yer alan ve “Antik Çağ’ın ‘Abideler Şehri’ Mylasa’dan Menteşe Beyliği’nin başkenti Milas’a” başlığıyla yayınlanan yazıda Milas’ın tarihi ve kültürel zenginlikleri tanıtılıyor.

Pegasus uçak yolcuları için hazırlanan flypgs.com Magazine dergisinde Milas’a tam 6 sayfa yer verilmesi nedeniyle Pegasus Hava Taşımacılığı A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ali İsmail Sabancı’yı arayan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer, teşekkürlerini iletti.

 

Milas, bölgemiz turizmi

için çok iyi bir seçenek!

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer “Pegasus Hava Taşımacılığı A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ali İsmail Sabancı Bey’e Milasımızı ve Milas’ın sahip olduğu tarihi, doğal ve kültürel zenginlikleri anlattık. Ayrıca Bodrum’a gelen turistlerin pek çoğunun gündüzleri otel ve deniz arasına sıkışıp kaldığını belirttik. Bodrum’a gelen turistlerin otelden dışarı çıkması için Milas’ın çok iyi bir seçenek olduğunu ifade ettik. Bu nedenle Pegasus uçaklarındaki dergilerde Milas’ın tarihi, doğal ve kültürel zenginliklerinin tanıtılmasının önemini ifade ettik. Kendileri de teklifimizi olumlu karşıladılar. Milas’ı tarihiyle, doğasıyla, kültürüyle tanıtan bir yazı hazırladık. Fotoğraflarla birlikte kendilerine ilettik. Yazımızı ve fotoğrafları uygun gördüler. Böylece Pegasus’un flypgs.com Magazine dergisinin Temmuz 2017 sayısında Milas’a tam 6 sayfa yer ayırdılar. Bu nedenle Sayın Ali İsmail Sabancı Beye ve derginin Yazı İşleri Müdürü Sayın Sema Uslu Hanımefendiye ve yayında emeği geçenlere MİTSO olarak çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X