Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Beçin Gençlikspor’da transferler sürüyor

ÖNDER Spor Haber / Hüseyin AÇAR -

Beçin Gençlikspor’da transferler sürüyor
Bu içerik 671 kez okundu.

2016 - 2017 Spor sezonunda Muğla İkinci Amatör Futbol Liginde başarılı bir performans göstererek lig sonunda 2017 - 2018 sezonunda Birinci Amatör Futbol Liginde oynama başarısını yakalayan ilçemiz takımlarından Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor’da yeni sezon futbolcu kadrosu şekillenmeye başladı.

Milas Belediyesi Beçin Gençlikspor Kulübü Başkanı Erhan Çiftçi yönetimindeki transfer komitesi, yeni sezonda kadrolarında görmek istekleri futbolcularla bir bir anlaşmaya başladılar.

Antrenörlüğünü Âlim Deligöz’ün yaptığı Beçin Gençlikspor 2017 - 2018 sezonunda da hedeflerini büyüterek Muğla Süper Amatör Futbol Ligini istediklerini belirtiler.

Yönetim Kurulu, Şampiyonluk ve Süper Amatör Lig hedefi doğrultusunda kulübü başarıya taşıyacak futbolcu transferlerine hız verdiler.

Muğla Süper Amatör Futbol Liginin tecrübeli futbolcuları Nusret Sezgin, Çağrı Arıkan ile daha önce anlaşan Beçin Gençlikspor, bir yandan da, geçen seneki kadrosunda yer alan genç sporcuları ile de anlaşma sağlamaya başladı.

Forvette Deniz Etik, ön Liberoda Engincan Lök, Orta Sahada Mert Kalenderoğlu, Sol bek Fethi Tosun, sağ bek Ahmet Güney, orta saha Ali Doğan Çulhacı ile anlaşan Beçin Gençlikspor, 2016 - 2017 sezonunda Muğla Süper Amatör Futbol Liginde Muğla Üniversitesi formasını giyen genç yeteneklerden Samet Dilli ile de yeni sezon için anlaşarak kadrosunu güçlendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X