Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

İhraç ürünlerine, internet ortamında ‘ücretsiz tanıtım’!

ÖNDER Haber / Şahin ŞAHİN -

İhraç ürünlerine, internet ortamında ‘ücretsiz tanıtım’!
Bu içerik 441 kez okundu.

Üretici firmaların yurtdışı tanıtımlarının yapılması ve ihracatlarına başlangıç ve destek olunması amacıyla internet üzerinden hizmet veren bir portal yayına başladı.

İhracat yapmakta olan veya yapmayı amaçlayan firmalar www.turkishfirmsproducts.com b2b portalından ücretsiz olarak yararlanabilecekler. İhracatla ilgilenen firmalar, bu portal üzerinde Türkçe ve İngilizce olarak ürün sayfalarını ücretsiz oluşturabilecek ve ürünlerine yurtdışından gelen talepleri görebilecekler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Dış Pazar Araştırma Merkezi (DPAM), portal üzerinden sunduğu hizmetin yanısıra firmaların ihracat hedefli dış pazar araştırması eğitim ve danışmanlığı, yerinde pazar araştırması hizmetleri de veriyor ve ayrıca ikili iş görüşme organizasyonları ile kümelenme çalışmaları da yapıyor.

Dış Pazar Araştırma Merkezi'nin (DPAM) portalında ihracatçı firmaları, tüm ürünlerini, ürün kataloglarını, videolarını Türkçe veya İngilizce olarak sınırsız ve ücretsiz yayınlayabilecekler.

Öte yandan, DPAM tarafından isteyen firmalara dış pazar araştırma ve ihracat müşterisi bulma hedefli olarak firma içi eğitimler de veriliyor …

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X