Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Anadolubank Milas Şube Yöneticileri MİTSO’yu ziyaret etti

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR -

Anadolubank Milas Şube Yöneticileri MİTSO’yu ziyaret etti
Bu içerik 668 kez okundu.

Anadolubank Milas Şube Müdürü Uğur Bolkent ile Müdür Yardımcısı Derya Aslan, Milas Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek bankalarının faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundular. Anadolubank’ın özellikle tarımsal üretimi desteklemede önemli programları olduğunu belirten banka yöneticileri, MİTSO üyelerine de bankacılıkla ilgili alanlarda desteğe hazır olduklarını belirttiler.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, Anadolubank Milas Şube Müdürü Uğur Bolkent, bankalarının son yıllarda tarım sektörüne yönelik yeni hizmet paketleri oluşturduğunu belirterek “Tarım bizim işimiz. Milaslı tarımsal üretimle uğraşanlara bankacılık sektöründe destek vermeye hazırız” dedi.

Bolkent, MİTSO’nun çalışmalarını yakından izlediklerini de belirterek, “MİTSO Milas için önemli çalışmalar yapıyor. Bunları yakından takip ediyoruz. MİTSO üyelerine Anadolubank olarak her zaman öncelikli hizmet vermek isteriz” diye konuştu.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer de, Anadolubank yöneticilerinin ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Milas, canlı bir ekonomik yaşama sahip. Tarımdan turizme, hayvancılıktan, balıkçılıktan madenciliğe, enerji üretiminden halıcılığa kadar pek çok alanda Milaslılar ekonomik değer üretiyorlar. Biz de bu nedenle bankaların Milaslılara, Odamız üyelerine bankacılıkla ilgili konularda daha ayrıcalıklı ve öncelikli hizmet sunmasını bekliyoruz. Bankaların Milas’ta ikinci şubelerini açmalarını arzu ediyoruz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X