Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Onların gülümsemesi bizleri mutlu ediyor”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR

“Onların gülümsemesi bizleri mutlu ediyor”
Bu içerik 581 kez okundu.

Milas Belediyesi tarafından yaz döneminde açılan Karikatür ve Resim kursu devam ediyor. İlk ve ortaokullar düzeyinde açılan kursa katılan öğrenciler çalışmalarını Mehmet Nergiz yönetiminde Hacı Ali Ağa Konağı içindeki ‘Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de sürdürüyor.

Temmuz, Ağustos ve Eylül aylarında devam edecek olan kurs, Pazartesi ve Çarşamba günleri 16.00 ile 18.00 saatleri arasında veriliyor.

Milas Belediyesi tarafından çocukların sosyal ve kültürel gelişimini artırmak amacıyla Turhan Selçuk Karikatürlü Ev’de başlatılan ücretsiz Karikatür ve Resim kursu ile çocuklar hem öğreniyor hem de eğleniyor. Haftanın iki günü Karikatür kursuna katılan çocuklar, karikatür örnekleri el ve kol çizimleri, figürleri birleştirme, kompozisyon oluşturma gibi farklı konularda eğitim alacak.

Milas Belediyesi olarak çocuklara yönelik Müzik, İngilizce, Resim, Satranç gibi birçok alanda kurs faaliyetini yürüttüklerini belirten Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, “Milas’ta çocuklarımıza hiçbir ücret talep etmeden çok özel hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Kurslarımız, çocuklarımızın yeteneklerinin ortaya çıkmasına yardımcı oluyor. Hem de hobi ediniyorlar. Onların gülümsemesi bizleri mutlu ediyor” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X