Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

“Balığımızı, balımızı ve zeytinyağımızı ‘Sirha İstanbul’da tanıtmak isteriz”

ÖNDER Haber / Melih KAŞKAR

 “Balığımızı, balımızı ve zeytinyağımızı ‘Sirha İstanbul’da tanıtmak isteriz”
Bu içerik 392 kez okundu.

Uluslararası düzeyde restoran, otel ve yiyecek-içecek sektörünün önde gelen firmalarını ve markalarını İstanbul’da buluşturacak olan Sirha İstanbul Fuarı’na katılım için MİTSO’ya teklif geldi.

MİTSO Basın Bürosundan verilen bilgiye göre, kendi alanında yurtiçinden ve yurtdışından en seçkin firmaları ve markaları bir araya getirmesiyle tanınan Sirha İstanbul Fuarı için MİTSO’yu davet için gelen firma yöneticisi Abel Michel Villemin ile firma danışması Haluk Ogan, MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ile görüşerek Milaslı firmaları fuara davet ettiler.

Fuar Koordinatörü Villemin, Sirha İstanbul - 2016 adıyla geçen yıl düzenlenen fuara 309 firma ve markanın katıldığını ve fuarın 10 bin 815 profesyonel ziyaretçi tarafından ziyaret edildiğini belirtti.

Villemin, geçen yılki fuarı ziyaret edenlerin yüzde 32’sinin genel müdür, yüzde 27’sinin şef ve pasta şefi, yüzde 13’ünün satın alma müdürleri ve yüzde 28’inin iç mimar, mimar, barmen, garson, komi, kat hizmetleri görevlisi, danışman, pazarlamacı, akademisyen, öğrenci, satış temsilcisi, gazeteci ve dernek yöneticisi gibi mesleklerden kişiler olduğunu belirterek, 2017’deki hedeflerinin 400 katılımcı firma ve marka ve 13 bin profesyonel ziyaretçi olduğunu, ayrıca fuarı ziyaret edenlerin yüzde 82’sinin memnun veya çok memnun kaldıklarını ifade etti. MİTSO’nun fuar organizasyonlarına ilgisini ve başarısını bildiklerini ve bu nedenle özel olarak davet etmek için geldiklerini belirten Abel Michel Villemin, fuara katılım için MİTSO’yu davet etti.

MİTSO Yönetim Kurulu Başkanı Reşit Özer ise, Sirha İstanbul fuarına MİTSO olarak özel şekilde davet edilmelerinin memnuniyet verici olduğunu belirterek, Milaslı firmaların bu özel fuarda yer almasını kendilerinin de arzu ettiğini söyledi. MİTSO olarak restoran, otel ve yiyecek içecek sektörü ile ilgili oda üyelerine duyuru yapacaklarını belirten Reşit Özer, “Özellikle Milas zeytinyağına coğrafi işaret alınmasından sonra zeytinyağımızı böylesine uluslararası prestije sahip bir fuarda sergilemek bizim için de çok önemli. Balığımızı, balımızı ve zeytinyağımızı Sirha İstanbul’da tanıtmak isteriz” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X