Advert       Advert     Advert       Advert
Advert       Advert     Advert       Advert

Muğlaspor, markasını yarattı: ‘Darkgreen’

ÖNDER Haber / Hüseyin AÇAR

Muğlaspor, markasını yarattı: ‘Darkgreen’
Bu içerik 614 kez okundu.

Göreve geldikleri günden bu yana kulübe kalıcı ekonomik kaynaklar yaratma yolunda yoğun bir çaba sarfeden ve bu konuda önemli projelere imza atan, Haluk Beyimoğlu başkanlığındaki Muğlaspor Kulübü Yönetim Kurulu, uzun uğraşlar sonunda tekstilde kendi markasını yarattı. Bundan sonra tekstilde ‘Darkgreen’ markası ile isteyen herkese en kaliteli hizmeti verecek olan Muğlaspor yönetimi, tarihi bir çalışmaya imza attı.

Takım formaları kumaşı temininde dünyaca ünlü spor markasına kumaş temin eden İtalyan firması ile çalışacaklarını, diğer ürünlerde de en kaliteli hammaddeyi kullanacaklarını belirten Beyimoğlu, ‘Darkgreen’ markasının patentini aldıklarını ve markanın bundan sonra tescillendiğini söyledi.

Her tür tekstil ürününün üretimini en kaliteli şekilde üretip en uygun fiyatla spor kulüplerine ve tüketicilere sunmayı hedeflediklerini ifade eden Beyimoğlu, çok kısa zamanda Muğla il merkezinde açılacak bir mağazada ‘Darkgreen’ markasının Muğlalılarla buluşacağını, ‘Darkgreen’ markasını tüm Türkiye'de spor kulüpleri başta olmak üzere tüm spor giyimi tutkunları ile buluşturmayı hedeflediklerini belirterek, internet alışverişi kanalı ile de ‘Darkgreen’ markasının tüm dünyaya ulaşacağını sözlerine ekledi.

Beyimoğlu ayrıca e-ticaret için de üç tane web sitesinin isim hakkını aldıklarını, bu sitelerden de internet kanalı ile ‘Darkgreen’ markalı ürünlerin dünyanın her yerine satılacağını belirtti.

Muğlaspor Kulübü Başkanı Haluk Beyimoğlu, ‘Darkgreen’ markasının büyük Muğlaspor ailesine hayırlı olmasını dilerken, herkesten bu marka kanalı ile destek beklediklerini belirtip ‘Darkgreen’ markasının kurumsal kimlik kazanmasında büyük çaba sarfeden gazeteci Nejat Altınsoy'a da Muğlaspor Ailesi olarak teşekkür etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X